Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Потемнів екран, не видно зображення в телевізорі LG 32LA615V, ремонт підсвітки матриці телевізора LG.

Закінчення ремонту: 26.06.2019
Замовлення №: 90393
✓ Пристрій, виробник, модель

32-дюймовий (81 см) телевізор ЛДЖІ 32LA615V (LG), що увійшов в лінійку 2013 року, наділений функцією 3D і LED підсвіткою. З урахуванням набору функціональних можливостей, дану модель можна віднести до телевізорів середнього класу. Аудіосистема представлена у вигляді двох стерео динаміків, а також системи обробки звуку Virtual Surround Plus.

✓ Заявлена несправність замовником

Імовірно знадобиться ремонт підсвітки матриці телевізора LG, оскільки при включенні екран темного кольору, на ньому не видно зображення. Силуети, які рухаються можна ледве-ледве розгледіти, якщо направити на екран яскраве світло. Зі слів замовника вияснили, з моменту покупки телевізора, це перша його несправність, тому раніше ремонт ще не виконувався.

✓ Діагностика сервісним центром

Коли телевізор повністю розібрали, для чого довелося знімати світлофільтри і розсіювач, з'ясувалося, що підсвітка телевізора налічує 3 планки, на кожній з яких по 7 світлодіодів (див. світлину № 3). Перш ніж виконувати ремонт підсвітки матриці телевізора LG всі вони були протестовані на справність. Завдякі виконаній діагностиці вдалося встановити, що в ліхтарі матриці, де і знаходяться стрінги (планки) зі світлодіодами, два з них перегоріли.

✓ Ремонт сервісним центром

Для виконання ремонту підсвітки матриці телевізора LG знадобилося відновлення ліхтаря матриці, перепайка Led3v в кількості двох штук, зменшення струму живлення світлодіодів. На світлині №4 чітко видно, що після ремонту всі світлодіоди світяться однаково яскраво, відповідно підсвітка на екрані рівномірна по всьому периметру.

✓ Загальна вартість ремонту

Такий ремонт по відновленню підсвітки, для чого довелося перепаяти декілька світлодіодів коштував 1450 грн.

✓ Причини несправності

Як показує багаторічний досвід роботи і виконання подібних ремонтів по відновленню підсвітки, така проблема може виникати з кількох причин. Одна з них - перегляд телепередач на максимальній яскравості, чого робити не варто, оскільки, працюючи на максимумі, світлодіоди швидше виходять з ладу. Це стосується всіх марок телевізорів, чи то LG, Samsung, Sony або ін.

✓ Рекомендації сервісного центру

В даному випадку користувачеві рекомендовано при перегляді збавляти трохи яскравість, яка жодним чином не вплине на якість зображення, однак продовжить «життя» світлодіодам, які несуть відповідальність за підсвітку матриці цього телевізора.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.