Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Потекли батарейки та згнили пружини в пульті Panasonic A75C3177, ремонт пульта від кондиціонера.

Закінчення ремонту: 18.12.2019
Замовлення №: 90838
✓ Пристрій, виробник, модель

Оригінальний пульт дистанційного керування Панасонік A75C3177 призначений для керування широким спектром кондиціонерів цього виробника. Модель, що зібрана у Китаї має невеликий екран, на якому відображається температура, час та інші показники.

✓ Заявлена несправність замовником

До нашого сервісного центру надійшов пульт дистанційного керування до кондиціонера, який не працює через те, що потекли батарейки та згнили пружини. Замовник розповів, що намагався самостійно виконати ремонт пульта від кондиціонера, розкрив його, побачив, що проблема серйозна та нічого сам зробити не зможе, тож звернувся за допомогою. Оскільки це оригінальний пульт, який йшов у комплекті до кондиціонера, змінювати його на якийсь аналог не хоче.

✓ Діагностика сервісним центром

Пульт надійшов обмотаним у прозору плівку, яка в одному місці вже почала згортатися (див. світлину №1). Після того, як його розібрали, з'ясували, що ремонт пульта від кондиціонера неминучий, тому що дуже згнили пружинні контакти батарейного відсіку (видно на світлині №2). Діагностика показала, що з ладу вийшли ланцюги живлення, які також підлягають ремонту.

✓ Ремонт сервісним центром

З такою несправністю ремонт полягав у наступному: виконано чищення та заміну пружинних контактів батарейного відсіку (можна побачити на світлинах №3 та 4), зроблено також пропайку плати, замінено нові якісні батарейки (видно на останній світлині). Після ремонту пульта від кондиціонера він повністю в робочому стані, всі кнопки працюють справно.

✓ Загальна вартість ремонту

Заміна в пульті пружинних контактів батарейного відсіку, чищення, пропайка плати обійшлися замовнику 250 грн.

✓ Причини несправності

Причина виходу цього дистанційного пульта, який працює в парі з кондиціонером, очевидна - це використання дешевих батарейок, що потекли, внаслідок чого досить сильно згнили пружинні контакти батарейного відсіку, які довелося змінювати.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після результативного ремонту замовнику рекомендовано більше не використовувати дешеві батарейки, яким згодом властиво текти, а купувати від перевірених виробників, таких як Duracell, Energizer, Samsung, TDK, Panasonic. Якщо проблема повториться, не факт, що подальший ремонт буде можливим. Поводитися з пультом дбайливо та акуратно, берегти від падінь та залиття.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.