Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Постійно переходить у режим CD музичний центр Sony HCD-RG40, ремонт музичних центрів Sony.

Закінчення ремонту: 01.04.2020
Замовлення №: 00147
✓ Пристрій, виробник, модель

Музичний центр (мінісистема) Соні HCD-RG40 (Sony) з потужністю звуку 100 x 2 Вт/канал, 30 каналами в пам'яті та функцією RDS (Radio Data System). У музичному центрі передбачено 2 касетні деки та три CD. До інших особливостей моделі можна віднести наявність великого дисплея з аналізатором спектра, 3-х смугового еквалайзера з 12 запрограмованими режимами та 3 персональними файлами. У комплекті до музичного центру передбачено повнофункціональний пульт дистанційного керування.

✓ Заявлена несправність замовником

Цей музичний центр, запакований у коробку, поступив до нашої майстерні з міста Дубровиця (Рівненська область України). Заявлена несправність - постійно переходить на режим CD, світить Protect. Також телефоном замовник попросив зробити CD та радіо. Він також розповів, що придбав цей музичний центр досить давно (років 15 тому) та експлуатується він дуже інтенсивно. Оскільки це не перша несправність, до нас ремонт музичних центрів Sony вже виконувався.

✓ Діагностика сервісним центром

Коли пристрій увімкнули безпосередньо в сервісному центрі, з'ясувалося, що немає звуку на колонках, постійно переходить у режим CD, не працює радіо. На світлинах №1 та 2 видно, що музичний центр у жахливому стані. Його корпус вкрай не акуратний, у подряпинах та потертостях, брудний, у пилу. Внизу, найімовірніше, був наклеєний широкий скотч, який потім зняли, але від нього залишилися плями. На другій світлині видно, що висвічується напис Protect (захист). Після розбирання з'ясували, що у цій моделі використовуються блок живлення 1-681-448-21 POWER AMP PWB, трансформатор BANDO 1-437-229-11. Перш ніж братися за ремонт музичних центрів Sony, необхідно точно встановити, що стало причиною виникнення несправностей. З цією метою передбачена діагностика. Вона показала, що з ладу вийшли модуль ПНЧ (підсилювача низької частоти) та привід CD, відповідно ремонт повинен бути спрямований на відновлення цих модулів.

✓ Ремонт сервісним центром

З такою несправністю ремонт полягав у заміні нового ІМС ПНЧ STK402-090S (видно на світлині №5), чищенні оптики та приводу, регулюванні механізму каруселі (дивитися третю світлину). Також замінено пасики у кількості двох штук. У результаті після такого ремонту музичних центрів Sony всі заявлені несправності вдалося усунути. Стрічкопротяжний механізм не відновлювали (дуже сильне вироблення, з'явилися тріщини в шестернях). Після ремонту музичний центр запакований у ту саму коробку та виправлений замовнику.

✓ Загальна вартість ремонту

За заміну ІМС ПНЧ, чищення оптики та приводу, регулювання механізму каруселі + заміну 2 пасиків сплачено 850 грн.

✓ Причини несправності

Причин, через які цей музичний центр вийшов з ладу - кілька. По-перше, несправним виявився модуль підсилювача низької частоти (ПНЧ), для відновлення якого довелося змінювати новий ПНЧ STK402-090S. По-друге, ремонту підлягав привід CD. Через тривалу та інтенсивну експлуатацію дуже сильно виробився стрічкопротяжний механізм, у шестернях з'явилися тріщини. Усі ці чинники негативно позначилися на роботі музичного центру. Крім того, зовнішній стан аудіотехніки бажає бути кращим.

✓ Рекомендації сервісного центру

Телефоном замовнику надано деякі рекомендації щодо подальшої правильної експлуатації музичного центру від популярної компанії Sony, котрий після ремонту. Не навантажувати на акустику 4 Ом! (треба - не менше 6 Ом). Поводитися з ним дбайливіше, з урахуванням того, що пристрій вже досить тривалий час працює та його ремонт виконується не вперше. Також йому повідомили, що однією з причин появи помилки Protect може бути перегрів пристрою через недостатню вентиляцію. Надалі необхідно переконатись, що вентиляційні отвори музичного центру не закриті сторонніми предметами, що навколо нього достатньо місця для нормальної вентиляції.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.