Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Помилка AUA, не включає навантаження стабілізатор LVT ACH-350C, ремонт стабілізаторів напруги LVT.

Закінчення ремонту: 16.10.2019
Замовлення №: 90666
✓ Пристрій, виробник, модель

Однофазний симісторний (16 ступенів регулювання) стабілізатор напруги ЛВТ ACH-350C (LVT) має вхідну частоту 50 Гц та максимальну вхідну напругу 270В. Дана модель вітчизняного виробництва (місто Львів) належить до підлогового типу та рекомендується для застосування з котлами. Всю індикацію видно на цифровому дисплеї (вихідна напруга).

✓ Заявлена несправність замовником

Стабілізатор напруги не включає навантаження, на екрані висвічується помилка AUA, з такою заявленою несправністю пристрій надійшов до нашого сервісного центру. Оскільки ми виконуємо ремонт стабілізаторів напруги LVT незалежно від складності несправності, то взялися за відновлення його працездатності.

✓ Діагностика сервісним центром

Стабілізатор напруги надійшов у хорошому стані, однак він має трохи брудний корпус (видно на світлині №1). До нас його не розкривали та ремонт не виконували. Після того, як його розібрали, що необхідно, щоб виконати діагностику та подальший ремонт стабілізаторів напруги LVT, з'ясували, що в даній моделі використовується реле HLS8-22F-DC12V-C. Діагностика показала, що проблема через модуль стабілізації, що вийшов з ладу, ремонт якого можливий на компонентному рівні.

✓ Ремонт сервісним центром

Для відновлення модуля стабілізації знадобилася перепайка багатьох деталей, серед яких конденсатори 22,0 * 400 В у кількості двох штук, транзистор. Після результативного ремонту стабілізаторів напруги LVT, на який видана гарантія, він прогнаний ЛАТРом від 150 до 250 В.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт модуля стабілізації з перепаюванням багатьох компонентів та з подальшою перевіркою обійшовся замовнику в 400 грн.

✓ Причини несправності

Найімовірніше причиною того, що стабілізатор напруги вийшов з ладу та був потрібний його ремонт, могло стати постійне перенавантаження, що негативно впливає на його працездатність. Невідомо, яка потужність підключалася насправді, попри те, що вона не повинна перевищувати 2,5 кВт. і те короткочасно.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після результативного ремонту замовнику рекомендовано поводитися зі стабілізатором напруги правильно, головне правило – не перевантажувати! Тривале навантаження не повинно бути вище за заявлену норму в 350 Вт!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.