Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Показує зі зміщенням вліво nTray 7738 для Mercedes-Benz Sprinter, ремонт штатних магнітол Мерседес.

Закінчення ремонту: 13.07.2019
Замовлення №: 90435
✓ Пристрій, виробник, модель

Двохзонна, двопроцессорна штатна автомагнітола Мерседес nTray 7738 з наявністю мультимедійних та навігаційних функцій, в установче місце 2DIN. Магнітола наділена 7-дюймовим сенсорним екраном високої роздільної здатності 800х480 точок, вбудованим TV тюнером, а також входом для камери заднього виду та Bluetooth профілем hands-free для підключення телефону. Ця штатна магнітола для автомобілів Мерседес-Benz Sprinter, Vito, Viano з DVD програвачем, який зчитує всі відомі відео-та аудіо формати.

✓ Заявлена несправність замовником

Ця штатна магнітола в автомобіль Мерседес надійшла з проблемою - зображення на екрані зі зміщенням вліво. Крім того, магнітола не до кінця завантажується. Зі слів замовника це перша несправність головного пристрою, тому раніше його ще не розкривали. Оскільки ми виконуємо ремонт штатних магнітол Мерседес, тому взялися за її відновлення.

✓ Діагностика сервісним центром

Перш ніж виконувати ремонт штатних магнітол Мерседес, її необхідно було розібрати, завдяки чому з'ясували, що в даній моделі використовуються такі модулі, як дисплей FD1988D-TFT-03, плата Main Board MK-D E248237, процесор Techwell TW8816. Однак з ладу вийшов GPS модуль HK913 v1.1, ремонт якого був можливий на компонентному рівні.

✓ Ремонт сервісним центром

В несправному GPS модулі перепаяли оригінальні деталі, також виконана прошивка. Після такого ремонту штатних автомагнітол Мерседес зображення на екрані відмінної якості, воно більше не зміщене (добре видно на світлині №1). На даний ремонт замовнику видана гарантія.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт, що складався у відновленні GPS модуля автомобіля в його штатній магнітолі та прошивці коштував замовнику 1400 грн.

✓ Причини несправності

В даному конкретному випадку, причина проблеми, що виникла, полягала в тому, що з ладу вийшов модуль GPS, після ремонту якого вона повністю усунена.

✓ Рекомендації сервісного центру

Майстер рекомендував надалі користуватися сенсорним дисплеєм штатної магнітоли для автомобілів Мерседес, дуже акуратно та дбайливо, намагатися уникати їзди по поганих дорогах та вибоїнах. Якщо виникнуть будь-які проблеми в роботі, нічого самостійно не робити, а довірити ремонт професіоналам.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.