Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Показує в негативі, заливає червоним екран телевізора Samsung LE37R82B, діагностика ТБ Самсунг.

Закінчення ремонту: 08.07.2019
Замовлення №: 90149
✓ Пристрій, виробник, модель

37-дюймовий (94 см) LCD ТБ Самсунг LE37R82B, зібраний в Угорщині, наділений кутом огляду 178/178 градусів, як по вертикалі, так і по горизонталі, яскравістю екрану 550 кд/м2 та часом відгуку 8 мс. Ця модель від популярного виробника Самсунг з широким асортиментом портів та роз'ємів, включаючи HDMI. За якість звучання в телевізорі відповідають дві вбудовані колонки, загальною потужністю 20 Вт.

✓ Заявлена несправність замовником

ТБ надійшов в досить хорошому стані, однак проблема полягає в тому, що на екрані зображення в негативі, заливає червоним кольором. Замовник попросив, щоб була виконана діагностика ТБ Самсунг та визначена сума ремонту. Якщо вона буде перевищувати 1200 грн, він від нього відмовиться, тому що не бачить сенсу вкладати гроші в старий телевізор.

✓ Діагностика сервісним центром

У нас завжди перед будь-яким ремонтом виконується діагностика ТБ Самсунг, для чого його повністю розібрали. Це дозволило дізнатися, що в ньому використовується блок живлення BN44-00157A з трансформатором SEM37-PFC SC-0720DI, тюнер BN40-00116A, а також плата T-CON T370XW02. На етапі детальної діагностики ТБ з'ясувалося, що на платі T-con необхідно міняти мікросхему, тому запропонували клієнту суму ремонту в 1500 грн, на це він сказав, що подумає. І тільки через 5 місяців дав згоду на ремонт з такою ціною.

✓ Ремонт сервісним центром

Завдяки правильно виконаній діагностиці ТБ Самсунг, нам вдалося повністю відновити якість зображення, для чого довелося замовити і в подальшому перепаяти на платі T-con новий МС Гамма коректор AS15F. На світлині №1 видно, що до діагностики та ремонту верхня рамка на меню червоного кольору, а повзунки різних, не природних кольорів. На останній світлині, рамка як і належить, жовтого кольору, повзунки теж в нормі. Після вищеописаного ремонту, ТБ від компанії Самсунг протестований на стабільність роботи, зображення відмінної якості.

✓ Загальна вартість ремонту

Діагностика була включена у вартість ремонту, замовник заплатив за послуги і нову деталь, яку поміняли, що складає 1500 грн.

✓ Причини несправності

В даному випадку причина виникнення такої несправності, коли на екрані спотворені кольори, очевидна - з ладу вийшов МС Гамма коректор AS15F, який знаходиться на платі T-con. Саме цей модуль відповідає за обробку зображення в будь-якому РК ТБ і Самсунг не виняток.

✓ Рекомендації сервісного центру

Майстер рекомендував користувачеві цього ТБ Самсунг при виникненні будь-яких проблем в роботі, нічого самостійно не робити, а відразу звертатися в сервісний центр, де буде виконана діагностика та результативний ремонт.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.