37-дюймовий (94 см) LCD ТБ Самсунг LE37R82B, зібраний в Угорщині, наділений кутом огляду 178/178 градусів, як по вертикалі, так і по горизонталі, яскравістю екрану 550 кд/м2 та часом відгуку 8 мс. Ця модель від популярного виробника Самсунг з широким асортиментом портів та роз'ємів, включаючи HDMI. За якість звучання в телевізорі відповідають дві вбудовані колонки, загальною потужністю 20 Вт.
ТБ надійшов в досить хорошому стані, однак проблема полягає в тому, що на екрані зображення в негативі, заливає червоним кольором. Замовник попросив, щоб була виконана діагностика ТБ Самсунг та визначена сума ремонту. Якщо вона буде перевищувати 1200 грн, він від нього відмовиться, тому що не бачить сенсу вкладати гроші в старий телевізор.
У нас завжди перед будь-яким ремонтом виконується діагностика ТБ Самсунг, для чого його повністю розібрали. Це дозволило дізнатися, що в ньому використовується блок живлення BN44-00157A з трансформатором SEM37-PFC SC-0720DI, тюнер BN40-00116A, а також плата T-CON T370XW02. На етапі детальної діагностики ТБ з'ясувалося, що на платі T-con необхідно міняти мікросхему, тому запропонували клієнту суму ремонту в 1500 грн, на це він сказав, що подумає. І тільки через 5 місяців дав згоду на ремонт з такою ціною.
Завдяки правильно виконаній діагностиці ТБ Самсунг, нам вдалося повністю відновити якість зображення, для чого довелося замовити і в подальшому перепаяти на платі T-con новий МС Гамма коректор AS15F. На світлині №1 видно, що до діагностики та ремонту верхня рамка на меню червоного кольору, а повзунки різних, не природних кольорів. На останній світлині, рамка як і належить, жовтого кольору, повзунки теж в нормі. Після вищеописаного ремонту, ТБ від компанії Самсунг протестований на стабільність роботи, зображення відмінної якості.
Діагностика була включена у вартість ремонту, замовник заплатив за послуги і нову деталь, яку поміняли, що складає 1500 грн.
В даному випадку причина виникнення такої несправності, коли на екрані спотворені кольори, очевидна - з ладу вийшов МС Гамма коректор AS15F, який знаходиться на платі T-con. Саме цей модуль відповідає за обробку зображення в будь-якому РК ТБ і Самсунг не виняток.
Майстер рекомендував користувачеві цього ТБ Самсунг при виникненні будь-яких проблем в роботі, нічого самостійно не робити, а відразу звертатися в сервісний центр, де буде виконана діагностика та результативний ремонт.
Коментувати