Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Погано працюють кнопки в оригінальному пульті дистанційного керування Sony RM-ED010, ремонт оригінального пульта телевізора.

Закінчення ремонту: 26.05.2020
Замовлення №: 00294
✓ Пристрій, виробник, модель

Оригінальний пульт дистанційного керування Соні RM-ED010 призначений для керування широким асортиментом LCD телевізорів цього ж виробника Sony. Він виконаний у строгому дизайні, його корпус класичного чорного кольору виготовлений із якісного пластику. Радіус дії цього дистанційного пульта становить до 8 метрів. У ньому використовуються батарейки типу ААА.

✓ Заявлена несправність замовником

Цей пульт дистанційного керування надійшов до нашої майстерні із заявленою несправністю – погано працюють кнопки. Від замовника дізналися, що коли почалася проблема, він самостійно розкрив пульт та намагався його відремонтувати, але позитивного результату це не дало. Після цього він придбав на базарі копію пульта, при цьому він виявився з дуже поганою якістю. Тепер вирішив, що єдиним правильним рішенням стане ремонт оригінального пульта телевізора, тому звернувся до нас за допомогою. Разом із пультом клієнт приніс батарейки.

✓ Діагностика сервісним центром

Загалом зовнішній стан пульта добрий, його корпус без подряпин, потертостей чи інших механічних дефектів (добре видно на першій світлині). Пульт розібрали та з'ясували, що в ньому використовується мікросхема NEC D78F0512. А також те, що ремонт оригінального пульта телевізора є максимально актуальним, оскільки через некоректно виконані раніше відновлювальні роботи на платі обірвані доріжки. Також потрібне відновлення кнопок клавіатури.

✓ Ремонт сервісним центром

З такою несправністю ремонт полягав у наступному: відновлено роботу кнопок клавіатури, усунено обрив доріжок на платі (див. світлину №3). Після такого ремонту оригінального пульта телевізора він повністю у робочому стані, всі кнопки працюють добре. Робота пульта перевірена безпосередньо у сервісному центрі (видно на останній світлині).

✓ Загальна вартість ремонту

За відновлення кнопок клавіатури в цьому оригінальному пульті дистанційного керування шляхом наклейки струмопровідних контактних майданчиків, усунення обриву доріжок на платі замовник заплатив 300 грн. З такою ціною ремонту замовник залишився задоволеним.

✓ Причини несправності

У цьому оригінальному пульті дистанційного керування погано працювали кнопки. Замовник, не маючи досвіду, самостійно його розкрив та намагався вирішити проблему, яку тільки посилив, оскільки на платі обірвані доріжки. В результаті пульт взагалі вийшов з ладу та користуватися ним було неможливо.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після результативного ремонту рекомендовано на кнопки сильно не натискати! Надалі поводитися з цим оригінальним пультом дуже дбайливо та акуратно, уникати падінь та залиття! Якщо в його роботі знову виникнуть проблеми, нічого самостійно більше не робити, не розкривати! Замовника повідомлено про те, що якби він відразу звернувся до фахівців, йому б не довелося витрачатися на аналог оригінального пульта, який виявився неякісним.    

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.