Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Погано видно зображення в телевізорі LG 42LB620V, ремонт підсвічування на телевізорі.

Закінчення ремонту: 14.06.2019
Замовлення №: 90369
✓ Пристрій, виробник, модель

ЕЛЖІ 42LB620V (LG) - це широкоформатний 42-дюймовий телевізор з IPS-матрицею, LED підсвічуванням та підтримкою 3D. У моделі застосований потужний процесор Triple XD Engine, завдяки якому гарантується досконалість кольору, контрасту і чіткості. Телевізор з кутом огляду 178°/178°, у нього хороший набір роз'ємів, в число яких входить два HDMI 1.4, один USB 2.0 і інші.

✓ Заявлена несправність замовником

Зі слів замовника - при перегляді телевізора виникла проблема, а саме, погано проглядається зображення, екран практично чорного кольору, картинку можна ледь-ледь розгледіти тільки при направленому на екран яскравому промені світла. Також він розповів, що зображення погіршувалося поступово, він весь час додавав яскравість, але тепер це не допомагає. Такі «симптоми» вказують на те, що знадобиться ремонт підсвічування на телевізорі.

✓ Діагностика сервісним центром

Після того, як телевізор розібрали і провели первинну діагностику, припущення повністю підтвердилися, дійсно потрібен ремонт підсвічування на телевізорі, оскільки з ладу вийшов ліхтар матриці LC420DUE, перегоріли кілька світлодіодів, а одна з планок (стринг) вимагає заміни.

✓ Ремонт сервісним центром

Нами відновлена працездатність ліхтаря матриці LC420DUE, перепаяні світлодіоди 6 Вольт в кількості двох штук. Також виконано заміну нової планки LG Innotek DRT 3.0 42 "A, на якій розташовано 4 світлодіода. Після такого ремонту підсвічування на LED телевізорі воно максимально рівномірне по всьому екрану (добре видно на світлині №5).

✓ Загальна вартість ремонту

Загальна вартість ремонту з урахуванням  світлодіодів, які перепаяли та нової планки склала 1900 грн.

✓ Причини несправності

Така проблема, коли на екрані телевізора відсутнє зображення через вихід з ладу підсвічування, є однією з найбільш частих поломок цього виду техніки, не залежно від моделі або бренду. Екран РК телевізора - це РК-матриця, яка зсередини підсвічується рядами припаяних планок з LED світлодіодами, які здатні згоріти.

✓ Рекомендації сервісного центру

Щоб уникнути подібної несправності, користувачеві надано ряд рекомендацій щодо подальшої правильної експлуатації телевізора після такого складного ремонту. А саме, дивитися улюблені телепередачі не на максимальній яскравості (намагатися її трохи збавляти).

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.