Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Погано спрацьовує управління, не виїжджає лоток в Panasonic RX ED-77, ремонт аудіотехніки Панасонік.

Закінчення ремонту: 23.08.2019
Замовлення №: 90229
✓ Пристрій, виробник, модель

CD/касетна магнітола Панасонік RX ED-77 вже досить застаріла, в ній використовується двох касетна дека, а також еквалайзер з 4-ма предустановками. У даній аудіотехніці використовується цифровий тюнер з діапазонами AM та FM. Модель доповнена пультом дистанційного керування.

✓ Заявлена несправність замовником

Аудіотехніка надійшла зі скаргою на те, що погано спрацьовує управління, не працює мікроліфт дисплея, не виїжджає лоток з диском. Після попереднього огляду з'ясувалося, що не відкривається дисплей, немає підсвічування дисплея, некоректно працюють кнопки управління, тому ремонт аудіотехніки Панасонік неминучий.

✓ Діагностика сервісним центром

До нас ця аудіотехніка від компанії Панасонік вже розкривалася. Загальний стан магнітоли задовільний, її корпус весь в подряпинах (див. світлину №1), а всередині за час експлуатації накопичилося багато бруду, пилу та павутиння (добре видно на світлині №3). У цій моделі аудіотехніки використовується електродвигун MS15C2LMX, плата RJBX0082. За допомогою діагностики визначили, що ремонт аудіотехніки Панасонік можливий.

✓ Ремонт сервісним центром

Ми виконали перебирання та очищення від бруду і пилу всіх кнопок управління, оптики та механізмів приводу CD, а також механізм відкривання\закривання панелі з екраном. Були замінені лампи підсвічування дисплея в кількості 2 штук та 3 штуки мікрокнопок. Після вищеописаного ремонту аудіотехніки Панасонік, який виявився результативним, всі заявлені несправності повністю усунені.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт по перебиранню та очищенню багатьох деталей, регулюванню механізмів, заміні ламп підсвічування дисплея та мікрокнопок коштував замовнику 750 грн.

✓ Причини несправності

Дана аудіотехніка від компанії Панасонік не могла добре функціонувати, оскільки практично всі деталі, такі, як кнопки управління, оптика та механізми приводу CD, механізм відкривання\закривання панелі були покриті брудом та павутинням.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після ремонту замовник поставлений до відома про те, що в даній аудіотехніці від Панасонік є вироблення пластмасових деталей, тому поводитись потрібно максимально акуратно! Намагатися, щоб всередину не потрапляли бруд та пил, а оскільки магнітола Панасонік вже досить застаріла, не факт, що наступний ремонт може виявитися рентабельним.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.