Погано спрацьовує управління, не виїжджає лоток в Panasonic RX ED-77, ремонт аудіотехніки Панасонік.

Замовлення №: 
90229
✓ Пристрій, виробник, модель: 

CD/касетна магнітола Панасонік RX ED-77 вже досить застаріла, в ній використовується двох касетна дека, а також еквалайзер з 4-ма предустановками. У даній аудіотехніці використовується цифровий тюнер з діапазонами AM та FM. Модель доповнена пультом дистанційного керування.

✓ Заявлена несправність замовником: 

Аудіотехніка надійшла зі скаргою на те, що погано спрацьовує управління, не працює мікроліфт дисплея, не виїжджає лоток з диском. Після попереднього огляду з'ясувалося, що не відкривається дисплей, немає підсвічування дисплея, некоректно працюють кнопки управління, тому ремонт аудіотехніки Панасонік неминучий.

✓ Діагностика сервісним центром: 

До нас ця аудіотехніка від компанії Панасонік вже розкривалася. Загальний стан магнітоли задовільний, її корпус весь в подряпинах (див. світлину №1), а всередині за час експлуатації накопичилося багато бруду, пилу та павутиння (добре видно на світлині №3). У цій моделі аудіотехніки використовується електродвигун MS15C2LMX, плата RJBX0082. За допомогою діагностики визначили, що ремонт аудіотехніки Панасонік можливий.

✓ Ремонт сервісним центром: 

Ми виконали перебирання та очищення від бруду і пилу всіх кнопок управління, оптики та механізмів приводу CD, а також механізм відкривання\закривання панелі з екраном. Були замінені лампи підсвічування дисплея в кількості 2 штук та 3 штуки мікрокнопок. Після вищеописаного ремонту аудіотехніки Панасонік, який виявився результативним, всі заявлені несправності повністю усунені.

✓ Загальна вартість ремонту: 

Ремонт по перебиранню та очищенню багатьох деталей, регулюванню механізмів, заміні ламп підсвічування дисплея та мікрокнопок коштував замовнику 750 грн.

✓ Причини несправності: 

Дана аудіотехніка від компанії Панасонік не могла добре функціонувати, оскільки практично всі деталі, такі, як кнопки управління, оптика та механізми приводу CD, механізм відкривання\закривання панелі були покриті брудом та павутинням.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

Після ремонту замовник поставлений до відома про те, що в даній аудіотехніці від Панасонік є вироблення пластмасових деталей, тому поводитись потрібно максимально акуратно! Намагатися, щоб всередину не потрапляли бруд та пил, а оскільки магнітола Панасонік вже досить застаріла, не факт, що наступний ремонт може виявитися рентабельним.

ремонт магнітоли Panasonic RX ED-77
ремонт магнітоли Panasonic RX ED-77
ремонт магнітоли Panasonic RX ED-77
ремонт магнітоли Panasonic RX ED-77

Коментувати