Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Почав пропадати звук, згодом взагалі вимкнувся в Bravis LED-32E2000+T2, ремонт РК телевізорів Bravis.

Закінчення ремонту: 13.03.2020
Замовлення №: 00133
✓ Пристрій, виробник, модель

РК LED телевізор Бравіс LED-32E2000+T2, зібраний у 2016 році (Україна), наділений 32-дюймовою матрицею, кутами огляду 170 ° по горизонталі та 170 ° по вертикалі, а також максимальною яскравістю при перегляді 200 кд/м². Завдяки відтворенню через USB, цей телевізор є чудовим засобом для перегляду домашньої фільмотеки, фотознімків або улюблених аудіо композицій. Хороша якість звуку досягається завдяки вбудованій аудіосистемі загальною потужністю 16 Вт. У телевізора непоганий набір роз'ємів, до яких входять AV аудіо-вхід/вихід, компонентний вхід (Y/Pb/Pr), VGA вхід, антенний вхід RF, 2 USB 2.0 і 2 HDMI 1.3.

✓ Заявлена несправність замовником

До нас надійшов телевізор із заявленою несправністю - спочатку став пропадати звук, а згодом він взагалі вимкнувся. Оскільки ми завжди виконуємо ремонт РК телевізорів Bravis, незалежно від складності проблеми, то взялися за його відновлення. Від замовника дізналися, що цей телевізор придбано близько чотирьох років тому і за цей час у його роботі не спостерігалося жодних збоїв, відповідно він ще не розкривався та всі заводські пломби на місці.

✓ Діагностика сервісним центром

РК телевізор надійшов у відмінному стані, без будь-яких вад чи дефектів. Пристрій розібрали (видно на світлині №3) та з'ясували, що в ньому використовуються такі модулі як матриця C320X15-E7-H, плата Main Board TP MS3463S PB801, плата T-Con MT3151A05-5-XC-9. Щоб дізнатися причину виникнення такої несправності, була проведена діагностика, за допомогою якої точно встановлено, що з ладу вийшла моноплата. Саме тому ремонт ЖК телевізорів буде спрямований на її відновлення.

✓ Ремонт сервісним центром

Для ремонту моноплати, що вийшла з ладу, довелося перепаяти багато різних компонентів, у тому числі діод, резистор, кілька конденсаторів. Здійснено ремонт ланцюгів живлення та ланцюгів обробки звуку (див. світлини №4 та 5). Завдяки правильно виконаній діагностиці та подальшому ремонту РК телевізорів Bravis несправність повністю усунена, пристрій включається, з'явився звук гарної якості, його можна регулювати на власний розсуд. На першій світлині цей РК-телевізор після ремонту, замовнику видана на нього гарантія.

✓ Загальна вартість ремонту

За відновлення моноплати з перепаюванням різних деталей, ремонт ланцюгів живлення та ланцюгів обробки звуку сплачено 900 грн

✓ Причини несправності

Як виявилось, така несправність виникла не випадково. Вона безпосередньо пов'язана з тим, що в цьому РК телевізорі від популярної компанії Bravis з ладу вийшла моноплата, несправними виявилися ланцюги живлення та ланцюги обробки звуку. Саме тому телевізор не вмикався і не було звуку.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після результативного ремонту РК телевізорів Bravis замовнику надано рекомендації, виконуючи які можна уникнути подібних проблем надалі. Вони стосувалися того, щоб не експлуатувати телевізор на максимальній потужності звуку. Також варто придбати спеціальний стабілізатор напруги, який надійно захищатиме від різноманітних проблем.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.