Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Почав перезавантажуватись під час роботи системний блок Biostar 945GZ Micro 755 SE, терміновий ремонт комп'ютера.

Закінчення ремонту: 25.07.2020
Замовлення №: 00550
✓ Пристрій, виробник, модель

Системний блок Біостар 945GZ Micro 755 SE вже застарілої моделі, але є хорошим рішенням для виконання щоденних нескладних завдань. У цьому комп'ютері використовується материнська плата Biostar 945GZ Micro 755 SE, блок живлення FSP ATX-250GTF. Ця модель працює під керуванням операційної системи Windows. Завдяки класичному чорному кольору корпусу комп'ютер чудово впишеться у будь-який інтер'єр.

✓ Заявлена несправність замовником

Замовнику, який звернувся до нашого сервісного центру, потрібен терміновий ремонт комп'ютера, який використовується для виконання щоденних завдань та в роботі якого виникли проблеми. А саме він став перезавантажуватися під час роботи, причому з кожним днем все частіше. За припущенням користувача несправність почала виявлятися після різкого стрибка напруги мережі, оскільки комп'ютер використовується без джерела безперебійного живлення (UPS). Також від нього дізналися, що це перша несправність, тож раніше для ремонту не було приводу.

✓ Діагностика сервісним центром

Щоб виконати терміновий ремонт комп'ютера, необхідно точно встановити причину, через яку проявляється заявлена несправність. Для цього передбачено діагностику. У першу чергу системний блок розібрали, що дозволило дізнатися, що конфігурація моделі включає материнську плату Biostar 945GZ Micro 755 SE, блок живлення FSP ATX-250GTF. Також в ній використовуються такі модулі як кулер D75716-001, роз'єм на материнській платі JPRNT1, мікросхема RMC RTM866-480, мікросхема ITE IT8712F-S. Початковий огляд показав, що внутрішні складові комп'ютера дуже запилені (див. світлину №1). За час експлуатації пилом покриті не лише плати, а й система охолодження. У ході поглибленої діагностики вдалося встановити, що з ладу вийшли материнська плата та блок живлення, роботу яких можна відновити на компонентному рівні, відповідно їх заміна не потрібна.

✓ Ремонт сервісним центром

З такою несправністю ремонт полягав у наступному: виконано перепаювання низькоімпедансних електролітичних конденсаторів 16в*1800мкФ, 16в*3300мкФ (видно на світлині №3). Також виконана заміна теплопровідної пасти GD900, про що свідчить остання світлина, зроблено загальне чищення від пилу, що скупчився. Такі дії дозволили позитивно вирішити проблему, оскільки комп'ютер не перезавантажується. Для виконання термінового ремонту комп'ютера знадобилося лише 2 дні.

✓ Загальна вартість ремонту

За цей ремонт з урахуванням терміновості із заміни конденсаторів, заміни термопасти між процесором та його радіатором, чищення від пилу клієнт заплатив 500 грн.

✓ Причини несправності

Причина, через яку виникла вищеописана несправність та був потрібний терміновий ремонт комп'ютера, очевидна - це вихід з ладу двох головних складових - модуля живлення та материнської плати. Крім того, системний блок використовувався без джерела безперебійного живлення (ДБЖ), тому не можна скидати з рахунків перепади напруги, які негативно позначаються на його роботі. Не вчасно виконана профілактика та, як результат, накопичення великої кількості пилу на складових комп'ютера також погано впливає на роботу всієї системи.

✓ Рекомендації сервісного центру

Щоб уникнути термінового ремонту системного блоку комп'ютера, надалі майстер рекомендував вчасно проводити профілактичні роботи, що дозволить не допускати великого скупчення пилу на внутрішніх компонентах та на вентиляційних решітках. Постаратися якнайшвидше придбати джерело безперебійного живлення, яке надійно захищатиме комп'ютер від різких стрибків електроенергії, які негативно впливають на його роботу.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.