Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Почало зникати зображення в телевізорі Philips 32PFL6007, ремонт центральної плати телевізора.

Закінчення ремонту: 12.02.2020
Замовлення №: 00004
✓ Пристрій, виробник, модель

32-дюймовий LED телевізор Філіпс 32PFL6007K з наявністю функції 3D, яскравістю 400 кд/м², частотою оновлення 400 Гц та контрастністю 500000:1. Модель має 4 роз'єми HDMI, 3 USB 2.0, а також входи CI Slot, D-sub, HDMI-вхід відео/аудіо, RJ45, Scart (RGB), USB, вхід RF, для навушників, компонентний, цифровий оптичний. Висока якість звуку досягається завдяки вбудованій аудіосистемі загальною потужністю 20 Вт.

✓ Заявлена несправність замовником

У телевізорі, що надійшов у наш сервісний центр, почало зникати зображення, він періодично йшов у черговий режим, потім зовсім перестав включатися. З цієї причини замовник попросив виконати ремонт, чи це буде ремонт центральної плати телевізора або інших модулів можна буде судити тільки після виконаної діагностики. Оскільки несправність виникла вперше, раніше замовник по допомогу не звертався, відповідно телевізор ще не розкривався.

✓ Діагностика сервісним центром

Після розбирання телевізора з'ясували, що в ньому використовується матриця TFT-LCD LTA320EUF-FEP1(LGPH)B, а також центральна плата (Main Board) Shassis QFU2.1E_LA з тюнером SUT-RE214AN. Проведена діагностика підтвердила припущення, що буде потрібно ремонт центральної плати телевізора, оскільки саме вона стала причиною виникнення несправності.

✓ Ремонт сервісним центром

Для результативного ремонту центральної плати телевізора була потрібна заміна ІМС центрального процесора BGA монтажу плати MAIN (див. світлину №5), а також перепрошивка флеш-пам'яті. Це був складний ремонт, що виконувався з використанням інфрачервоної паяльної станції. В результаті телевізор увімкнувся, зображення з'явилося та воно відмінної якості (добре видно на першій світлині). На цей ремонт замовнику видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

Ціна ремонту центральної плати телевізора із заміною процесора BGA монтажу та перепрошивка флеш-пам'яті - 2000 грн.

✓ Причини несправності

Причиною виникнення такої несправності та як наслідок складного та дорогого ремонту став вихід з ладу материнської плати, що використовується в цьому телевізорі та яку вдалося відновити на компонентному рівні. Саме тому він спочатку йшов у черговий режим, а потім взагалі перестав вмикатися. Крім того, злетіла флеш-пам'ять, тому знадобилася її перепрошивка.

✓ Рекомендації сервісного центру

Замовника повідомлено про те, що в цьому випадку телемайстрам вдалося відновити працездатність центральної плати, що позитивно позначилося на кінцевій вартості ремонту. Якби її довелося міняти на нову, ціна була б значно вищою. Якщо в роботі телевізора виникнуть проблеми, рекомендовано негайно звертатися за допомогою до фахівців.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.