Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Почала хрипіти після додавання звуку акустика Logitech Z906, послуги з ремонту активної акустики.

Закінчення ремонту: 06.01.2020
Замовлення №: 90877
✓ Пристрій, виробник, модель

Лоджитек Z-906 Speaker System – це акустична система формату 5.1, яка для потужного та чистого звучання підтримує аудіо технологію THX, технологію об'ємного звучання Dolby digital 5.1 та DTS. Ця активна акустика із загальною потужністю 500 Вт та частотним діапазоном 25-20000 Гц. Колонки виконані із високоякісного пластику, а сабвуфер із МДФ. Модель з поличковою, підвісною, підлоговою установкою. Комплект включає окрему консоль управління всією системою, оснащену екраном та дистанційним пультом.

✓ Заявлена несправність замовником

Замовник зі смт. Делятин Надвірнянського району Івано-Франківської області звернувся до нас за допомогою, дізнавшись, що ми надаємо послуги з ремонту активної акустики. Разом з акустикою він надіслав виносний пульт управління. Заявлена несправність – почав хрипіти після додавання звуку. Телефоном клієнт повідомив, що здав акустику в ремонт майстрам у своєму місті, але проблема так і залишилася не вирішеною.

✓ Діагностика сервісним центром

У сервісному центрі акустика не включилась, немає індикації на пульті. На першій світлині видно, що вона у хорошому стані, хоча в деяких місцях на корпусі видно подряпини. На другій світлині можна побачити, що на задній стінці залишилась наліпка телеательє, де послуга надавалась до нас. Також тут видно, що відсутні багато гвинтів, по два гвинти з кожного боку та ще два гвинти зверху. Перш ніж надавати послуги з ремонту активної акустики, необхідно точно визначити, що стало причиною виникнення проблеми, для чого пристрій повністю розібрали. Це дозволило дізнатися, що замість запобіжників поставлено «жучки» з мідного дроту. У ході діагностики встановили, що з ладу вийшов модуль живлення, плата в деяких місцях у заливці (добре видно на світлині №3).

✓ Ремонт сервісним центром

Для відновлення модуля живлення, що вийшов з ладу, були перепаяні різні компоненти, такі як, конденсатори, резистори, діоди. Здійснено очищення плат від зіпсованої заливки (див. світлину №4). Після якісно наданих послуг з ремонту активної акустики вона повністю у робочому стані, про що можна судити з останньої світлини, де добре видно, що акустика вмикається, індикація є. На цей ремонт замовник отримав гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

Послуга, а саме ремонт блоку живлення з заміною багатьох деталей + очищення плат від зіпсованої заливки коштувала 1600 грн.

✓ Причини несправності

Для того, що ця активна акустика не працювала, є свої причини. По-перше, з ладу вийшов блок живлення, на якому згоріло багато деталей, тому вона не включалася. По-друге, некоректно надана послуга в іншій майстерні, де замість запобіжників поставлено «жучки», загублено багато гвинтів.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після відправки замовнику відремонтованої активної акустики, йому телефоном рекомендовано в обов'язковому порядку закрутити на задній кришці всі гвинти, що бракують, в іншому випадку при включеній великій гучності буде плескати!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.