Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Після залиття водою не включається ноутбук Samsung Notebook 9 NP900X5N, ремонт ноутбуків Samsung.

Закінчення ремонту: 15.06.2019
Замовлення №: 81535
✓ Пристрій, виробник, модель

Ноутбук Самсунг Notebook 9 NP900X5N (Samsung) наділений 15,6" екраном, в ньому використовується двоядерний процесор Intel Core i7-7500U з тактовою частотою 2.7 ГГц, графічний адаптер NVIDIA GeForce 940MX, 2 ГБ і оперативна пам'ять 16 ГБ. Ноутбук працює на базі ОС Windows 10 Home.

✓ Заявлена несправність замовником

Цей ноутбук надійшов в нашу майстерню з несправністю - не включається. Зі слів замовника проблема виникла після того, як його з необережності залили рідиною. Оскільки ми беремося за ремонт ноутбуків Samsung з будь-якою складністю поломки, він взятий в роботу. Коли ноутбук приймали, він включився, але «висить», імовірно знадобиться заміна материнської плати.

✓ Діагностика сервісним центром

Зовнішній вигляд ноутбука дуже хороший, однак після того, як його розібрали з'ясувалося, що всередині верх і низ залитий водою. Імовірно залиття було на екран і потрапило під його рамку, а також всередину матриці і материнської плати. З такою проблемою ремонт ноутбуків Samsung буде складним і дорогим. У даній моделі використовуються такі компоненти, як внутрішній HDD SSD Samsung MZ-VLW2560, вентилятори охолодження процесора BAZA0605R5M і ін.

✓ Ремонт сервісним центром

Нами була замовлена і замінена нова матриця ноутбука разом з кришкою і рамкою корпусу (див. світлину №5). Материнську плату вдалося відремонтувати, для чого перепаяли багато деталей, в число яких входить мікросхема. Для виконання ремонту ноутбуків Samsung використовували паяльну станцію.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт і нова матриця ноутбука разом з кришкою і рамкою корпусу обійшлися замовнику 9500 грн.

✓ Причини несправності

В даному випадку цілком очевидно, що до такого дорогого ремонту привели необережні дії з боку користувача, а саме залиття ноутбука рідиною (водою), через що з ладу вийшли основні його модулі, такі як, материнська плата і матриця.

✓ Рекомендації сервісного центру

Рекомендації щодо подальшої експлуатації ноутбука стосувалися того, щоб біля нього не ставили ніякої посуду з чаєм, кавою або водою, оскільки один необережний рух може стати причиною виникнення складної несправності. Даний приклад гарне тому підтвердження.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.