Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Після залиття перестав включатися AV-ресивер Pioneer VSX-AX2AS-S, ремонт ресивера Піонер.

Закінчення ремонту: 20.06.2019
Замовлення №: 90364
✓ Пристрій, виробник, модель

7-ми канальний AV-ресивер Піонер VSX-AX2AS-S, який зібраний в Малайзії, з номінальною потужністю (6 Ом) - 170 Вт/канал і цифровим тюнером 63 FM/AМ. Ресивер з можливістю регулювання рівня НЧ і ВЧ, у нього є автоматичне налаштування параметрів звуку. Пристрій зі споживаною потужністю 460 Вт.

✓ Заявлена несправність замовником

AV-ресивер надійшов із заявленою проблемою - не включається після того, як його залили рідиною. Замовник попросив, щоб ремонт ресивера Піонер був виконаний якнайшвидше. Як з'ясувалося, пристрій дійсно не включається, мигає індикатор HDMI.

✓ Діагностика сервісним центром

Ресивер надійшов в хорошому стані, у нього акуратний корпус сріблястого кольору, окрім того, раніше його не розкривали та ремонт не виконували. Під час діагностики з'ясували, що з ладу вийшли модуль управління і модуль живлення чергового режиму, відповідно ремонт ресивера Піонер буде спрямований на їх відновлення. Слідів рідини на платах не виявлено.

✓ Ремонт сервісним центром

Нами відновлена працездатність модулів управління та живлення, для чого довелося перепаяти багато різних оригінальних деталей, включаючи резистори, конденсатори, мікросхему. Для подальшого ремонту ресивера Піонер знадобилось оновлення програмного забезпечення процесора управління, Hard Reset.

✓ Загальна вартість ремонту

З урахуванням того, що перепаяли багато оригінальних деталей, вартість даного ремонту склала 1600 грн.

✓ Причини несправності

Оскільки під час виконання ремонту слідів рідини на платах цього ресивера від відомого виробника Піонер виявлено не було, найімовірнішою причиною, по якій виникла ця несправність, міг стати різкий стрибок напруги мережі під час роботи.

✓ Рекомендації сервісного центру

Замовнику надано рекомендації щодо подальшої експлуатації даного ресивера. А саме, не заливати пристрій ніякою рідиною, оскільки за його твердженнями саме це призвело до поломки. Не факт, що ще одне залиття не стане фатальним для внутрішніх складових ресивера. Дуже важливо пристрій не перевантажувати (в пам'яті помилок було зафіксовано 90 перевантажень УНЧ!).

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.