Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Після включення іде у "захист", перезавантажується AV-ресивер Sony STR-DH190, ремонт стереоресивера.

Закінчення ремонту: 12.02.2020
Замовлення №: 00050
✓ Пристрій, виробник, модель

Двоканальний стереоресивер Соні STR-DH190 з діапазоном частот 10 – 100000 Гц, потужністю на канал (8 Ом) – 100 Вт та співвідношенням сигнал/шум 96 дБ. Ресивер наділений входом для програвача Bluetooth та FM радіо з перед установками на 30 станцій. Завдяки низькопрофільній конструкції (висота 5 tall) цей стереоресивер легко та зручно впишеться у звичайну AV шафу. У комплекті до пристрою передбачено бездротовий пульт дистанційного керування.

✓ Заявлена несправність замовником

Замовник звернувся до нас за допомогою та попросив виконати ремонт стереоресивера, у роботі якого виникли проблеми, а саме, пристрій іде у захист після включення (не включається до робочого режиму), перезавантажується. Він приніс ресивер, запакований у рідну коробку та попросив, щоб ремонт стереоресивера був виконаний якнайшвидше. Від нього також дізналися, що оскільки це перша несправність раніше пристрій ще не розбирали.

✓ Діагностика сервісним центром

Стерео ресивер надійшов у досить хорошому стані, у нього акуратний зовнішній вигляд, у чому можна переконатися по перших двох світлинах. Після його розбирання з'ясували, що в цій моделі використовується реле F1CA012R, а також блок живлення MICOM PC BOARD 1-082-698-J1, який вийшов з ладу, оскільки на ньому згоріло багато різних деталей, що було з'ясовано під час проведення діагностики. Тому для ремонту стереоресивера є всі підстави.

✓ Ремонт сервісним центром

Для відновлення працездатності модуля живлення були перепаяні оригінальні деталі, що вийшли з ладу. Це кілька електролітичних конденсаторів, діоди, резистори (дивитися світлини №3 та 4). Це був результативний ремонт стереоресивера, після якого він вмикається, всі функції працюють добре (на останній світлині видно, що ввімкнувся індикатор, працює FM радіо). На цей ремонт видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

За ремонт модуля живлення у стерео ресивері з заміною різних радіодеталей клієнт заплатив 800 грн.

✓ Причини несправності

Те, що стереоресивер не включався в робочий режим та йшов у захист пов'язано безпосередньо з тим, що з ладу вийшов модуль живлення, у якому погоріло багато різних компонентів. Імовірно таке могло статися через те, що користувач увімкнув пристрій на 120 В мережу 220 В без адаптера.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після ремонту з позитивним результатом замовнику рекомендовано цей стереоресивер безпосередньо в мережу 220 Вольт більше не включати, оскільки проблема може повторитись та він згорить знову! Це пов'язано з тим, що це ресивер 120-Вольтовый, тому потрібен адаптер живлення 220-110 В 200 Вт.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.