Двоканальний стереоресивер Соні STR-DH190 з діапазоном частот 10 – 100000 Гц, потужністю на канал (8 Ом) – 100 Вт та співвідношенням сигнал/шум 96 дБ. Ресивер наділений входом для програвача Bluetooth та FM радіо з перед установками на 30 станцій. Завдяки низькопрофільній конструкції (висота 5 tall) цей стереоресивер легко та зручно впишеться у звичайну AV шафу. У комплекті до пристрою передбачено бездротовий пульт дистанційного керування.
Замовник звернувся до нас за допомогою та попросив виконати ремонт стереоресивера, у роботі якого виникли проблеми, а саме, пристрій іде у захист після включення (не включається до робочого режиму), перезавантажується. Він приніс ресивер, запакований у рідну коробку та попросив, щоб ремонт стереоресивера був виконаний якнайшвидше. Від нього також дізналися, що оскільки це перша несправність раніше пристрій ще не розбирали.
Стерео ресивер надійшов у досить хорошому стані, у нього акуратний зовнішній вигляд, у чому можна переконатися по перших двох світлинах. Після його розбирання з'ясували, що в цій моделі використовується реле F1CA012R, а також блок живлення MICOM PC BOARD 1-082-698-J1, який вийшов з ладу, оскільки на ньому згоріло багато різних деталей, що було з'ясовано під час проведення діагностики. Тому для ремонту стереоресивера є всі підстави.
Для відновлення працездатності модуля живлення були перепаяні оригінальні деталі, що вийшли з ладу. Це кілька електролітичних конденсаторів, діоди, резистори (дивитися світлини №3 та 4). Це був результативний ремонт стереоресивера, після якого він вмикається, всі функції працюють добре (на останній світлині видно, що ввімкнувся індикатор, працює FM радіо). На цей ремонт видано гарантію.
За ремонт модуля живлення у стерео ресивері з заміною різних радіодеталей клієнт заплатив 800 грн.
Те, що стереоресивер не включався в робочий режим та йшов у захист пов'язано безпосередньо з тим, що з ладу вийшов модуль живлення, у якому погоріло багато різних компонентів. Імовірно таке могло статися через те, що користувач увімкнув пристрій на 120 В мережу 220 В без адаптера.
Після ремонту з позитивним результатом замовнику рекомендовано цей стереоресивер безпосередньо в мережу 220 Вольт більше не включати, оскільки проблема може повторитись та він згорить знову! Це пов'язано з тим, що це ресивер 120-Вольтовый, тому потрібен адаптер живлення 220-110 В 200 Вт.
Коментувати