Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Після удару тріщини, замість картинки темне тло в Sony KDL32W705B, діагностика для телевізора Соні.

Закінчення ремонту: 27.11.2019
Замовлення №: 90755
✓ Пристрій, виробник, модель

32-дюймовий РК LED телевізор Соні KDL-32W705 B, зібраний у Малайзії в 2014 році, наділений процесором зображення X-Reality PRO, функцією Smart TV та бездротовим Wi-Fi. У телевізорі є 3 роз'єми HDMI, 2 USB, Ethernet (LAN) та інші. Модель із підтримкою відео форматів DivX, MKV, MPEG4, аудіо форматів MP3, WMA та формату фото JPEG.

✓ Заявлена несправність замовником

У телевізорі після удару розбитий екран, пішли тріщини та замість зображення темне тло. Замовник хоче, щоб спочатку була виконана діагностика для телевізора Соні та з'ясовано, чи достатньо лише поміняти матрицю, чи потрібно ще ремонтувати плати, щоб відновити зображення. Тільки після цього він вирішить, як бути далі – виконувати ремонт із заміни чи ні. Незалежно від складності несправності в нашому сервісному центрі завжди виконується діагностика для телевізора Соні та цей випадок не є винятком.

✓ Діагностика сервісним центром

У телевізорі через сильний удар повністю зникло зображення, з'явилися механічні пошкодження на матриці, які виражені у вигляді невеликої дірки лівіше за логотип Соні, навколо якої світла пляма, за ним жовта та світло зелена (відмінно видно на світлині №3). Від місця удару в різні боки тріщини як короткі, так і довгі. На довгих тріщинах також плями світло-зеленого кольору. Між двома довгими тріщинами багато вертикальних різнокольорових смуг. Виконана діагностика для телевізора Соні показала, що поряд із заміною розбитого екрана потрібен ремонт контакту в роз'ємі шлейфу матриці. Після діагностики замовнику повідомили ціну загального ремонту, котра його повністю влаштувала.

✓ Ремонт сервісним центром

Ми замовили та купили нову матрицю, яка за характеристиками повністю відповідає тій, що розбита. Після її отримання виконано заміну матриці, зроблено відновлення контакту в роз'ємі шлейфу матриці. В результаті зображення є, воно хорошої якості (видно на останній світлині), звук є теж, на пульт дистанційного керування реагує, керування з панелі є. Такої складності результативний ремонт став можливим завдяки кільком факторам – добре налагодженим зв'язкам з постачальниками, високому професіоналізму телемайстрів та правильно виконаній діагностиці для телевізора Соні.

✓ Загальна вартість ремонту

Заміна нового екрана, відновлення контакту в роз'ємі шлейфу матриці + налаштування коштували 4300, діагностика зроблена безкоштовно.

✓ Причини несправності

Головна відмінність сучасних РК телевізорів - це їхня тонка конструкція, а також вразлива до механічних впливів матриця (екран). В даному конкретному випадку по екрану був сильний екран, внаслідок чого з'явилися тріщини та інші дефекти, повністю зникло зображення, з ладу вийшов контакт у роз'ємі шлейфу матриці, відповідно потрібен був дорогий ремонт.

✓ Рекомендації сервісного центру

Завдяки правильно виконаній діагностиці та подальшому ремонту цей телевізор від популярної компанії Соні при акуратній експлуатації зможе пропрацювати ще досить тривалий час, оскільки всі ремонтні роботи зроблені на високому професійному рівні, на які видана гарантія. Надалі поводитися з відремонтованим телевізором правильно, оскільки поряд з матрицею можуть постраждати інші компоненти (як у цьому випадку контакт у роз'ємі шлейфу), тоді ремонт виявиться значно дорожчим.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.