Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Після удару тріщина на екрані в Samsung UE32H6410, діагностика телевізора для заміни екрана.

Закінчення ремонту: 06.04.2020
Замовлення №: 90807
✓ Пристрій, виробник, модель

Самсунг UE32H6410 – це 32-дюймовий телевізор з LED підсвіткою, який зібраний у 2014 році. Модель відмінно поєднує у собі приємний дизайн (корпус стильного білого кольору), високу якість зображення та звуку, а також широкий спектр функціональних можливостей. Телевізор входить у лінійку «розумних» і підтримує 3D (конвертація 2D зображення у формат 3D) за наявності активних стереоокулярів, які купуються окремо. Крім всіх вищезгаданих переваг, виробник подбав про гарний набір портів та роз'ємів, забезпечивши телевізор 4 портами HDMI, а також USB, SCART, компонентним та композитним входами, виходом на навушники.

✓ Заявлена несправність замовником

У телевізорі після удару з'явилася тріщина на екрані, місцями тьмяне зображення, чутно, як усередині щось бовтається. Найшвидше такий звук створюють відбиті лінзи світлодіодів підсвітки. У зв'язку із виникненням такої несправності замовнику потрібна діагностика телевізора для заміни екрана. Після проведеної діагностики він хоче дізнатися, наскільки дорожчим буде ремонт, якщо доведеться відновлювати ще й підсвітку.

✓ Діагностика сервісним центром

Результатом удару на тонкому екрані телевізора стала поява на ньому механічних пошкоджень. А саме через всю матрицю пройшла довга тонка тріщина, яка закінчується у верхньому правому кутку. Біля лівої бічної рамки посередині є досить великий скол, біля якого ще кілька тонких тріщин. Посередині екрана залишилася світитись частина заставки. Зображення сильно затемнене. Усі дефекти, що з'явилися, можна розглянути на перших трьох світлинах. Щоб стала можливою подальша діагностика телевізора для заміни екрана його повністю розібрали. Це дозволило встановити, що поряд з розбитою матрицею з ладу вийшла підсвітка. Через сильний удар відлетіло кілька лінз світлодіодів, тому також знадобиться її ремонт. Результати діагностики телевізора для заміни екрана, а також загальну вартість ремонту повідомили замовника, на що він погодився.

✓ Ремонт сервісним центром

Насамперед завдання полягало у замовленні та придбанні ідентичного нового екрану для заміни. Після його отримання виконано результативний ремонт, що полягає в демонтажі розбитої панелі та встановлення нової. Крім того, відновлено роботу підсвітки (підклеєні всі відбиті лінзи світлодіодів). На останній світлині видно, що завдяки правильній діагностиці телевізора для заміни екрана та професійно виконаному ремонту зображення відмінної якості, функції збережені, підсвітка рівномірна. На нову деталь та ремонт у цілому замовнику видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

Заміна матриці, відновлення роботи підсвітки коштували 4000 грн., діагностика телевізора для заміни екрана безкоштовна.

✓ Причини несправності

Цей конкретний випадок свідчить про те, що з телевізором поводилися неправильно. А саме, по екрану настільки сильно вдарили, що з ладу повністю вийшла не лише матриця, на якій з'явилися механічні пошкодження у вигляді тріщин. Також постраждала підсвітка, в якій відлетіло кілька лінз світлодіодів, що підтвердила виконана діагностика. Очевидно, такі несправності повністю вивели телевізор з ладу.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після всіх виконаних відновлювальних робіт із заміни екрана та ремонту підсвітки, цей телевізор зможе працювати ще досить тривалий час. Це з умовою того, якщо не піддавати його різним механічним впливам. Уникати будь-яких зіткнень з новою матрицею, яка, як і попередня, максимально тонка та тендітна, тому її можна легко ушкодити.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.