Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Після удару розбита матриця в ноутбуці HP ProBook 4540S, немає зображення, ремонт ноутбука HP.

Закінчення ремонту: 07.06.2019
Замовлення №: 90377
✓ Пристрій, виробник, модель

Ноутбук ХП ProBook 4540S (HP) для малого та середнього бізнесу, наділений 15.6'' (39.6 см) матрицею. «Серце» ноутбука - це двоядерний процесор Intel Core i5-3230M (тактова частота 2.6 ГГц), в ньому використовується HDD, об'ємом 750 ГБ, а також 6 Гб оперативної пам'яті. Корпус з алюмінію, стійке до забруднення та зносу покриття HP DuraFinish, забезпечує підвищену довговічність ноутбука.

✓ Заявлена несправність замовником

Ноутбук надійшов з дуже сильно розбитою матрицею. За словами замовника це сталося через удар, на екрані пропадає зображення, при цьому він намагався якось перегнути кришку і воно з'являлося. Очевидно, що з такою несправністю працювати на комп'ютері неможливо, тому потрібно терміновий ремонт ноутбука HP.

✓ Діагностика сервісним центром

Огляд показав, що імовірно раніше матрицю вже міняли. В результаті сильного удару, який припав на верхню частину, на матриці з'явився скол, навколо якого невелике чорна пляма. Від цього місця в усі сторони розійшлися довгі тріщини, які подекуди світяться. Візуально матриця ніби поділена на кілька секторів - з лівого боку вона темного кольору і тут проглядаються численні горизонтальні лінії. Середина екрану нагадує квітку, між тріщинами багато горизонтальних та вертикальних різнокольорових смуг. Ремонт ноутбука HP з такою проблемою може полягати виключно в заміні матриці N156BGE-L11, яка повністю зіпсована.

✓ Ремонт сервісним центром

Ми замовили нову матрицю LG LP156WH4, після отримання якої виконали заміну. Також відновили шлейф матриці. Після такого ремонту ноутбука HP зображення на екрані чудової якості (добре видно на світлині №4). На ремонт та нову деталь замовнику видана гарантія.

✓ Загальна вартість ремонту

Нова матриця разом з установкою та відновленням шлейфу коштували клієнту 1800 грн.

✓ Причини несправності

До даної несправності та ремонту привело не акуратне поводження з ноутбуком, а саме сильний удар по екрану, який повністю вийшов з ладу та потребував заміни.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після ремонту з позитивним результатом майстер дав низку порад та рекомендацій щодо подальшої правильної експлуатації ноутбука. З новою матрицею необхідно поводитись максимально акуратно, не піддавати її будь-якому механічному впливу, не залишати на клавіатурі різні дрібні предмети (наприклад, флешки, ручки, т.д.), які при закритті кришки обов'язково зіпсують екран.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.