Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Після удару по матриці половина екрана знизу білого кольору, тріщини зі смугами в Samsung UE32H5500, діагностика будь-якого телевізора у Києві.

Закінчення ремонту: 23.04.2020
Замовлення №: 00022
✓ Пристрій, виробник, модель

32-дюймовий телевізор Самсунг UE32H5500AK, зібраний у 2016 році, наділений витонченим стильним дизайном, а також необмеженими можливостями Smart TV. Цей телевізор формату Full HD працює під керуванням потужного 4-х ядерного процесора, завдяки якому забезпечується чіткість та плавність відображення відео контенту, висока швидкість обробки даних, а також стабільність роботи усієї системи. Модель з відмінним набором портів та роз'ємів, до яких входять 3 HDMI, 2 USB 2.0, вихід на навушники та інші. Від якості зображення не відстає якість звучання, яка представлена двома вбудованими динаміками по 10 Вт кожен у поєднанні з технологією об'ємного звучання Dolby MS10.

✓ Заявлена несправність замовником

У нашому сервісному центрі завжди виконується діагностика будь-якого телевізора у Києві, незалежно від виробника або складності несправності. До нас звернувся замовник, якому потрібна діагностика та подальший ремонт телевізора, у якого після удару по матриці, половина екрана знизу білого кольору та тріщини зі смугами. Від нього дізналися, що до нас він консультувався зі спеціалістами у м. Києві, які сказали, що швидше за все через сильний удар пошкоджено ще світлофільтри, тому дуже важливим є питання ціни після первинної діагностики.

✓ Діагностика сервісним центром

На світлинах №1, 2 та 3 добре видно, наскільки сильно пошкоджена матриця, де безліч дефектів. Удар припав у верхній правий кут, у результаті в цьому місці з'явилися тонкі тріщини. Вгору від тріщин видно короткі вертикальні кольорові смуги. Нижня частина екрана білого кольору, на якій проглядаються горизонтальні та вертикальні смуги. Трохи вище смуга світло-сірого кольору, а ще вище вона темна. На світло-сірій частині чітко видно темну горизонтальну смугу. З такою несправністю в першу чергу пристрій розбирається та проводиться поглиблена діагностика будь-якого телевізора. Цей випадок не виняток. У ході її виконання зроблено висновок, що припущення про пошкодження світлофільтрів не підтвердилися. Виходячи з цього замовнику повідомили, що заміні підлягає тільки зіпсована матриця, на що він дав свою згоду.

✓ Ремонт сервісним центром

Після правильно виконаної діагностики будь-якого телевізора у Києві наступним етапом є його ремонт. В цьому випадку для його виконання була потрібна нова ідентична матриця, яку ми змогли замовити та купити. Після демонтажу розбитого екрана телемайстер, що займається ремонтом, побачив, що користувач самостійно виставив у телевізорі такі налаштування режимів зображення, як: рівень підсвітки 20, контраст 100, яскравість 45, чіткість 55, колір 55. Щоб збільшити ресурс підсвітки цей параметр з максимуму краще зменшити до позначки 16. На світлині №4 видно, що після результативної заміни матриці зображення чисте. На нову матрицю замовник із міста Києва отримав гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

За ремонт із заміни розбитої матриці з урахуванням її вартості клієнт заплатив 3800 грн, поглиблену діагностику в цьому випадку виконано безкоштовно.

✓ Причини несправності

Те, що цей телевізор повністю вийшов з ладу, цілком очевидно, оскільки працювати з пошкодженою матрицею він не може. У цьому випадку удар по екрану був досить сильним, оскільки замість зображення на ньому з'явилося безліч механічних дефектів. Правильно виконана поглиблена діагностика показала, що інші компоненти телевізора, включаючи світлофільтри при ударі не постраждали.

✓ Рекомендації сервісного центру

Замовнику з міста Києва надано рекомендації щодо подальшої правильної експлуатації відремонтованого телевізора. Вони стосувалися таких аспектів - уважно та дбайливо поводитися з новою матрицею, яка, як і попередня, є максимально вразливою до різних механічних впливів. Будь-яка, навіть незначна дія назавжди виведуть її з ладу, та не факт, що ще один подібний ремонт буде актуальним. При цьому підтвердити це зможе лише виконана діагностика будь-якого телевізора в Києві. Для продовження ресурсу підсвітки в налаштуваннях краще цей параметр з позначки 20 зменшити хоча б до 16!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.