Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Після стрибка в мережі погас телевізор Samsung UE48J5530, ремонт телевізора після перенапруги мережі.

Закінчення ремонту: 29.10.2019
Замовлення №: 90610
✓ Пристрій, виробник, модель

РК телевізор з 48-дюймовою (122 см) з LED матрицею Самсунг UE48J5530AU, зібраний в 2015 році та наділений такими функціями, як Смарт ТБ, бездротовим модулем Wi-Fi та широким асортиментом роз'ємів і портів, в число яких входять HDMI, MHL, два USB, Ethernet (RJ-45), Bluetooth. За якість звуку відповідають два динаміки загальною потужністю 20 Вт. Телевізор із підтримкою форматів MP3, WMA, MPEG4, DivX, MKV, JPEG.

✓ Заявлена несправність замовником

Після різкої перенапруги мережі, коли телевізор працював під час сильної грози, він згас, після цього лише 5 разів блимає та не вмикається. Замовник повідомив, що також згоріла супутникова приставка. Через це потрібний ремонт телевізора після перенапруги мережі. Це перша несправність, доти телевізор з моменту придбання працював нормально.

✓ Діагностика сервісним центром

Щоб визначити несправність та точно знати, як виконувати ремонт телевізора після перенапруги мережі, його довелося повністю розібрати та провести низку діагностичних робіт. Це дозволило з'ясувати, що з ладу вийшла материнська плата (Main Board) BN41-02353B (BN94-09096Z), виконати ремонт якої на компонентному рівні не можливо, тому потрібна її заміна, що вплине на кінцеву вартість ремонту.

✓ Ремонт сервісним центром

Після отримання згоди замовника на ремонт із заміни материнської плати, нам вдалося замовити та купити ідентичну Main BN41-02353B (BN94-09096Z). Після отримання виконано заміну деталі, що вийшла з ладу, на нову (див. світлину №4). Також виконано відновлення ланцюгів живлення. Після вищеописаного ремонту телевізора після перенапруги мережі він увімкнувся (відмінно видно на останній світлині), всі функції працюють. На цей ремонт та нову материнську плату замовнику видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт із заміни нової материнської плати ТБ + відновлення ланцюгів живлення обійшлися клієнту 3900 грн.

✓ Причини несправності

Телевізор повністю вийшов з ладу та не вмикався через перенапругу мережі, оскільки перебував у включеному стані під час сильної грози. Внаслідок цього постраждала одна з найголовніших складових - материнська плата, яка не підлягала ремонту. Таке часто трапляється, коли сучасний телевізор використовується без спеціального стабілізатора напруги.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після складного та дорогого ремонту замовнику рекомендовано якнайшвидше придбати стабілізатор для телевізора, який надійно його захищатиме від перенапруги мережі. Якщо у планах не передбачено придбання такого приладу, рекомендовано не вмикати телевізор під час грози.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.