Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Після пожежі та її гасіння не включається телевізор LG 47LB631V, ремонт телевізора після пожежі.

Закінчення ремонту: 23.09.2019
Замовлення №: 90436
✓ Пристрій, виробник, модель

47-дюймовий РК LED телевізор ЕЛДЖІ 47LB631V із функцією Smart TV на платформі WebOS. В наявності У моделі вбудований Wi-Fi адаптер. За високу якість звуку відповідає двоканальна акустика загальною потужністю 20 Вт із використанням технології об'ємного звучання Virtual Surround Plus та функції Clear Voice ll. Завдяки широкому асортименту портів та роз'ємів, включаючи 3 HDMI, 3 USB 2.0, SCART, аудіо вхід для ПК, цей телевізор перетворюється на повноцінний домашній розважальний комплекс.

✓ Заявлена несправність замовником

У сервісний центр надійшов телевізор після пожежі та його гасіння, який перестав вмикатися, у нього також не світиться індикатор. Оскільки ми виконуємо ремонт будь-якої складності, то взялися за ремонт телевізора після пожежі, при цьому наскільки він виявиться складним можна буде судити після проведеної діагностики.

✓ Діагностика сервісним центром

Після того, як телевізор, який постраждав після пожежі розібрали, стало зрозуміло, що в ньому використовуються такі модулі, як матриця LC470DUH(FG)(A1), тюнер EBL614D0501, блок живлення PCB:LAX65423801(2.2). Після проведеної первинної діагностики встановили, що ремонт телевізора після пожежі можливий, однак він буде досить складним, оскільки з ладу вийшли блок живлення та центральна плата (Main Board). На світлинах №2 та 3 добре видно, що внаслідок пожежі та її гасіння, на всіх складових телевізора видно залишки гару та окисли від вологи.

✓ Ремонт сервісним центром

Завдяки великому досвіду телемайстрів, а також наявності спеціального обладнання, блок живлення, що вийшов з ладу та центральну плату вдалося відновити на компонентному рівні, тому їх заміна не знадобилася, що значно здешевило кінцеву вартість ремонту телевізора після пожежі. Для цього довелося перепаяти багато різних деталей, включаючи конденсатори, діоди, транзистори, резистори, мікросхеми. Виконано також відмивання телевізора всередині від гару та оксидів, пропайка.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт на компонентному рівні БЖ та плати Main Board з перепаюванням деталей, відмивання всередині від гару та оксидів коштували 1900 грн.

✓ Причини несправності

В даному випадку причина несправності та подальшого ремонту очевидна - це пожежа, внаслідок якої всередині телевізора з'явився гар, а через те, що його намагалися загасити, усередину телевізора потрапила вода та утворилися оксиди. Як результат, з ладу вийшли два основні модулі.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після такого складного, але результативного ремонту телевізора від наслідків пожежі, замовнику рекомендовано не допускати прямого попадання вологи при гасінні, оскільки при її попаданні всередину телевізора може початися процес електролізу, з ладу вийдуть важливі елементи, доріжки та з'єднання, відповідно телевізор не працюватиме і знадобиться ремонт.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.