Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Після падіння сильно пошкоджена матриця Sony KD55XF7096, заміна матриці телевізора Соні 55.

Закінчення ремонту: 16.10.2019
Замовлення №: 90194
✓ Пристрій, виробник, модель

55-дюймовий 4К телевізор з LED матрицею Соні KD-55XF7096, який зібраний у Словаччині в 2018 році, наділений роздільною здатністю 3840x2160 пікселів та підтримкою HDR. Модель наділена 10 Вт стереодинаміками та підтримкою технології Dolby Digital Plus, що відповідає за об'ємне звучання. У телевізора від відомої популярної компанії Соні є вбудований цифровий тюнер стандартів DVB-C, DVB-T2, DVB-S2, а також такі сучасні роз'єми, як 3 HDMI 1.x, 3 USB та інші.

✓ Заявлена несправність замовником

Замовнику потрібна заміна матриці телевізора Соні 55-дюймів, яка дуже пошкоджена після падіння зі стіни на підлогу. З такою заявленою несправністю телевізор доставлено до нашого сервісного центру. Зі слів клієнта, телевізор впав матрицею вниз, внаслідок чого дуже сильно постраждала її нижня права частина, зображення взагалі не видно.

✓ Діагностика сервісним центром

Через падіння матриця великої діагоналі (55-дюймів) у телевізорі від популярного виробника Соні повністю вийшла з ладу. У правому нижньому кутку утворився скол, від якого в різні боки безліч тріщин, деякі дуже довгі через весь екран. У цьому ж місці велика сіра пляма, найімовірніше відбулося відшарування матриці (добре видно на світлинах №1 та 2). Такі ж сірі плями вздовж довгих тріщин, деякі з яких світяться. Між тріщинами кілька кольорових стовпців. Також проглядаються вертикальні та горизонтальні темні смуги. З такою проблемою заміна матриці телевізора 55 дюймів Соні неминуча.

✓ Ремонт сервісним центром

Такий ремонт, як заміна зіпсованої матриці, особливо коли вона з такою великою діагоналлю (55-дюймів), відноситься до розряду складних. Насамперед необхідно було замовити та купити матрицю, що повністю відповідає всім технічним характеристикам тієї, що розбита. Після отримання нам вдалося демонтувати розбиту деталь, а на її місце встановити нову. Після результативної заміни матриці телевізора Соні 55-дюймів виконані всі налаштування, зображення гарної якості, звук працює, від пульта дистанційного керування телевізор працює.

✓ Загальна вартість ремонту

Демонтаж розбитої 55-дюймової матриці, встановлення нової + всі необхідні налаштування коштували 12500 грн.

✓ Причини несправності

До такого складного та дорогого ремонту по заміні матриці призвело те, що телевізор від відомої та популярної компанії Соні, найшвидше був не якісно закріплений на стіні, кріплення не витримало і він звалився на підлогу. Це досить непоодинокі випадки, з якими доводиться стикатися телемайстрам.

✓ Рекомендації сервісного центру

Оскільки вага цього сучасного телевізора Соні без підставки становить 16,2 кг, рекомендовано ретельно та продумано підійти до питання його якісної установки. Можливо, найкращим рішенням стане звернення за допомогою до фахівців.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.