Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Після падіння розбитий екран у телевізорі LG 43UK6300, діагностика телевізора з розбитою матрицею.

Закінчення ремонту: 23.11.2019
Замовлення №: 90630
✓ Пристрій, виробник, модель

РК LED телевізор ЛГ 43UK6300PLB, що увійшов до лінійки 2018 року, наділений 43-дюймовою матрицею та 4К роздільною здатністю 3840х2160 пікселів. Телевізор з кутом огляду до 178°, форматом екрану 16:9 та технологією підтримки HDR, завдяки чому забезпечується деталізація кожного кадру та висока чіткість. Наявність функції Smart TV на базі LG webOS, бездротового модуля Wi-Fi, а також широкого набору портів та роз'ємів, включаючи HDMI, перетворюють телевізор на справжній домашній розважальний комплекс. Можливість керування голосом, курсорного керування, запис відео на носії, функції штучного інтелекту – це далеко не всі переваги даної моделі.

✓ Заявлена несправність замовником

Цей телевізор з пробитою матрицею надійшов до нашої майстерні з м. Калуш Івано-Франківської області. Замовнику потрібно, щоб спочатку була виконана діагностика телевізора з розбитою матрицею. Телефоном він повідомив, що куди не звертався у своєму рідному місті, скрізь говорили чи немає матриць, або вартість заміни становитиме близько 70 відсотків від покупки нового телевізора. Тому переконавшись, що ми виконуємо ремонт із заміни матриці, яка розбита, а також дізнавшись телефоном орієнтовну ціну, яка його загалом влаштувала, надіслав телевізор на детальну діагностику, щоб за її результатом почути точну ціну послуги та вирішити, виконувати її чи ні.

✓ Діагностика сервісним центром

Загалом стан телевізора хороший, у нього тільки пробита матриця (ймовірно чимось гострим), решта частин, таких як корпус, рамка та внутрішні складові повністю справні. Через удар посередині матриці (над логотипом LG) з'явилася невелика дірочка, від якої в різні боки розійшлися тріщини, що чимось нагадують квітку. Одна тріщина дуже довга та проходить практично у верхній правий кут. Між тріщинами, особливо у верхній частині телевізора багато ліній різних кольорів, як горизонтальних, так і вертикальних. Над довгою тріщиною велика чорна пляма невизначеної форми. На матриці залишилося видно зображення, а також заставка (всі ці дефекти можна розглянути на перших трьох світлинах). Виконана діагностика телевізора з розбитою матрицею показала, що ремонт можливий та він буде рентабельним. Ціну ремонту повідомили замовнику і він дав згоду на його виконання.

✓ Ремонт сервісним центром

Насамперед необхідно було замовити та купити ту матрицю, яка повністю підходить для даної марки та моделі телевізора. Після її отримання максимально акуратно було знято розбиту та на її місце встановлено нову. На останній світлині добре видно, що після всіх відповідних налаштувань зображення на екрані відмінної якості, звук є, на дистанційне керування телевізор реагує. Цей результативний ремонт став можливим завдяки правильно виконаній діагностиці телевізора з розбитою матрицею. Замовнику видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

У цьому випадку діагностика виконана безкоштовно, клієнт лише заплатив 7500 грн. за нову матрицю та ремонт із її заміни.

✓ Причини несправності

Причина несправності очевидна - це не правильна, не акуратна експлуатація сучасного телевізора з тонкою та дуже вразливою до механічних впливів матрицею. В цьому випадку по матриці був сильний удар гострим предметом, внаслідок чого телевізор став повністю непридатним для використання, що, власне і підтвердила виконана діагностика.

✓ Рекомендації сервісного центру

В цьому випадку завдяки правильно виконаній діагностиці розбиту матрицю вдалося поміняти на ідентичну, завдяки чому телевізор не втратив своїх первісних властивостей та функцій. Надалі рекомендовано поводитися з телевізором максимально дбайливо, уникати зіткнень із новою матрицею.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.