Після падіння не гріє праска Philips Azur GC 4870, погнутий носик підошви, ремонт парової праски Philips.
Праска з парою Філіпс Azur GC 4870 (Philips) оснащена унікальною функцією іонізації пара для розгладження найскладніших складок. Дана модель з функцією розбризкування, Ionic DeepSteam, індикатором нагріву, налаштуванням подачі пари, а також паровим носиком Steam Tip. Автовідключення, самоочищення від накипу система "Капля-Стоп" - це далеко не всі переваги даної парової праски.
Праска надійшла до сервісного центру, оскільки в її роботі виникли проблеми. За словами замовника після того, як праску, з необережності, під час прасування упустили на підлогу вона перестала гріти (не включається). Крім того, загнувся носик підошви. З цієї причини замовнику потрібно ремонт парової праски Philips.
Проведена діагностика показала, що в підошві з'явився вапняний наліт (світлина №3), оскільки для прасування використовувалася звичайна вода з під крана, то вона забруднена. А через невдале падіння на підлогу, достатньо сильно пошкоджений носик праски, він не тільки загнувся, а на ньому з'явилися сколи та тріщини. Це ускладнює ремонт парової праски Philips.
В даному випадку ми відновили ланцюги живлення, зробили загальну чистку праски від накипу та пилу. Також виконали рихтування носика підошви, на світлині №4 відмінно видно, наскільки сильним був удар, позаяк навіть після рихтування видно механічні пошкодження. Після ремонту парової праски Philips пристрій працює добре, включається та гріється.
Ремонт після падіння праски з висоти з відновленням ланцюгів живлення, обійшовся замовнику 370 грн.
В такій ситуації головною причиною виходу з ладу праски з парою від відомого виробника Philips стало не акуратне його використання, а саме падіння з висоти. Крім того, для прасування використовувалась не фільтрована вода, що призвело до утворення вапняного нальоту.
Надалі рекомендуємо акуратніше поводитися з праскою, уникати падіння! Використовувати для прасування тільки фільтровану воду!
Коментувати