Після падіння не гріє праска Philips Azur GC 4870, погнутий носик підошви, ремонт парової праски Philips.

Замовлення №: 
90384
✓ Пристрій, виробник, модель: 

Праска з парою Філіпс Azur GC 4870 (Philips) оснащена унікальною функцією іонізації пара для розгладження найскладніших складок. Дана модель з функцією розбризкування, Ionic DeepSteam, індикатором нагріву, налаштуванням подачі пари, а також паровим носиком Steam Tip. Автовідключення, самоочищення від накипу система "Капля-Стоп" - це далеко не всі переваги даної парової праски.

✓ Заявлена несправність замовником: 

Праска надійшла до сервісного центру, оскільки в її роботі виникли проблеми. За словами замовника після того, як праску, з необережності, під час прасування упустили на підлогу вона перестала гріти (не включається). Крім того, загнувся носик підошви. З цієї причини замовнику потрібно ремонт парової праски Philips.

✓ Діагностика сервісним центром: 

Проведена діагностика показала, що в підошві з'явився вапняний наліт (світлина №3), оскільки для прасування використовувалася звичайна вода з під крана, то вона забруднена. А через невдале падіння на підлогу, достатньо сильно пошкоджений носик праски, він не тільки загнувся, а на ньому з'явилися сколи та тріщини. Це ускладнює ремонт парової праски Philips.

✓ Ремонт сервісним центром: 

В даному випадку ми відновили ланцюги живлення, зробили загальну чистку праски від накипу та пилу. Також виконали рихтування носика підошви, на світлині №4 відмінно видно, наскільки сильним був удар, позаяк навіть після рихтування видно механічні пошкодження. Після ремонту парової праски Philips пристрій працює добре, включається та гріється.

✓ Загальна вартість ремонту: 

Ремонт після падіння праски з висоти з відновленням ланцюгів живлення, обійшовся замовнику 370 грн.

✓ Причини несправності: 

В такій ситуації головною причиною виходу з ладу праски з парою від відомого виробника Philips стало не акуратне його використання, а саме падіння з висоти. Крім того, для прасування використовувалась не фільтрована вода, що призвело до утворення вапняного нальоту.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

Надалі рекомендуємо акуратніше поводитися з праскою, уникати падіння! Використовувати для прасування тільки фільтровану воду!

ремонт парової праски Philips Azur GC 4870
ремонт парової праски Philips Azur GC 4870
ремонт парової праски Philips Azur GC 4870
ремонт парової праски Philips Azur GC 4870

Коментувати