Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Після падіння механічні дефекти в Sony KD43XF7596BR, заміна ЛЕД матриці телевізора Соні.

Закінчення ремонту: 20.12.2019
Замовлення №: 90629
✓ Пристрій, виробник, модель

43-дюймовий (109 см) LED телевізор Соні KD-43XF7596, зібраний у 2018 році (Малайзія), наділений роздільною здатністю 3840x2160 (4K UHD), функцією Smart TV (ОС Android), процесором обробки зображення 4K X-Reality. Виділяє цю модель відмінний набір портів та роз'ємів, включаючи HDMI 2.0, USB, LAN (Ethernet), композитний (AV), оптичний (цифровий), антени (RF) та інші. У телевізорі вбудований Wi-Fi модуль, є керування голосом.

✓ Заявлена несправність замовником

З міста Черкаси в оригінальному упакуванні надійшов телевізор, у якого дуже сильно пошкоджено ЛЕД матрицю. Зв'язавшись із замовником телефоном, дізналися, що телевізор зірвався зі стіни та впав на підлогу, зображення відразу зникло, а на екрані з'явилися жахливі тріщини. Він звертався до сервісних центрів у своєму місті, але там сказали, що заміна ЛЕД матриці телевізора Соні – це складний ремонт та знайти нову ідентичну матрицю вони не зможуть.

✓ Діагностика сервісним центром

Через сильний механічний вплив на матриці цього ЛЕД телевізора з'явилося кілька товстих та глибоких тріщин. Весь лівий верхній кут у численних дрібних тріщинах, у самому кутку кілька сірих невеликих плям. Навколо довгих тріщин чорні плями. Всі ці дефекти добре видно на першій та другій світлині. З такими ушкодженнями заміна ЛЕД матриці телевізора Соні неминуча. У цьому випадку ремонт цього телевізора є рентабельним, оскільки виконана діагностика показала, що всі інші модулі повністю справні.

✓ Ремонт сервісним центром

Щоб виконати заміну ЛЕД матриці телевізора Соні, в першу чергу необхідно було купити ідентичну панель. Нам це вдалося завдяки добре налагодженим відносинам з постачальниками. Після зняття розбитої деталі на місце встановлений новий екран з наступними налаштуваннями. Після результативної заміни ЛЕД матриці телевізора Соні зображення на екрані гарної якості (див. світлину №5), звук працює, на пульт дистанційного керування телевізор реагує. На ремонт із заміни + нову матрицю замовнику видано гарантію. Відремонтований телевізор ретельно упакований та надісланий замовнику.

✓ Загальна вартість ремонту

Вартість ремонту із заміни нової ЛЕД матриці 43" з наступними налаштуваннями склала 8400 грн.

✓ Причини несправності

Причина, через яку виникла ця складна несправність, що спричинила складний та досить дорогий ремонт, очевидна, це падіння телевізора Соні з висоти, що є досить поширеним явищем. Це могло статися у двох випадках, або телевізор ненароком зіштовхнули, або він зірвався з неякісно виконаного кріплення.

✓ Рекомендації сервісного центру

Замовник правильно вирішив виконати заміну нової матриці в цьому телевізорі, оскільки він Малайзійського складання + крім безпосередньо самого екрану нічого не постраждало, всі модулі, рамка та корпус повністю справні. Оскільки вага даної моделі Соні 9,8 кг рекомендовано добре продумати його встановлення та кріплення.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.