Після падіння механічні дефекти в Sony KD43XF7596BR, заміна ЛЕД матриці телевізора Соні.

Замовлення №: 
90629
✓ Пристрій, виробник, модель: 

43-дюймовий (109 см) LED телевізор Соні KD-43XF7596, зібраний у 2018 році (Малайзія), наділений роздільною здатністю 3840x2160 (4K UHD), функцією Smart TV (ОС Android), процесором обробки зображення 4K X-Reality. Виділяє цю модель відмінний набір портів та роз'ємів, включаючи HDMI 2.0, USB, LAN (Ethernet), композитний (AV), оптичний (цифровий), антени (RF) та інші. У телевізорі вбудований Wi-Fi модуль, є керування голосом.

✓ Заявлена несправність замовником: 

З міста Черкаси в оригінальному упакуванні надійшов телевізор, у якого дуже сильно пошкоджено ЛЕД матрицю. Зв'язавшись із замовником телефоном, дізналися, що телевізор зірвався зі стіни та впав на підлогу, зображення відразу зникло, а на екрані з'явилися жахливі тріщини. Він звертався до сервісних центрів у своєму місті, але там сказали, що заміна ЛЕД матриці телевізора Соні – це складний ремонт та знайти нову ідентичну матрицю вони не зможуть.

✓ Діагностика сервісним центром: 

Через сильний механічний вплив на матриці цього ЛЕД телевізора з'явилося кілька товстих та глибоких тріщин. Весь лівий верхній кут у численних дрібних тріщинах, у самому кутку кілька сірих невеликих плям. Навколо довгих тріщин чорні плями. Всі ці дефекти добре видно на першій та другій світлині. З такими ушкодженнями заміна ЛЕД матриці телевізора Соні неминуча. У цьому випадку ремонт цього телевізора є рентабельним, оскільки виконана діагностика показала, що всі інші модулі повністю справні.

✓ Ремонт сервісним центром: 

Щоб виконати заміну ЛЕД матриці телевізора Соні, в першу чергу необхідно було купити ідентичну панель. Нам це вдалося завдяки добре налагодженим відносинам з постачальниками. Після зняття розбитої деталі на місце встановлений новий екран з наступними налаштуваннями. Після результативної заміни ЛЕД матриці телевізора Соні зображення на екрані гарної якості (див. світлину №5), звук працює, на пульт дистанційного керування телевізор реагує. На ремонт із заміни + нову матрицю замовнику видано гарантію. Відремонтований телевізор ретельно упакований та надісланий замовнику.

✓ Загальна вартість ремонту: 

Вартість ремонту із заміни нової ЛЕД матриці 43" з наступними налаштуваннями склала 8400 грн.

✓ Причини несправності: 

Причина, через яку виникла ця складна несправність, що спричинила складний та досить дорогий ремонт, очевидна, це падіння телевізора Соні з висоти, що є досить поширеним явищем. Це могло статися у двох випадках, або телевізор ненароком зіштовхнули, або він зірвався з неякісно виконаного кріплення.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

Замовник правильно вирішив виконати заміну нової матриці в цьому телевізорі, оскільки він Малайзійського складання + крім безпосередньо самого екрану нічого не постраждало, всі модулі, рамка та корпус повністю справні. Оскільки вага даної моделі Соні 9,8 кг рекомендовано добре продумати його встановлення та кріплення.

заміна матриці у телевізорі Sony KD43XF7596BR
заміна матриці у телевізорі Sony KD43XF7596BR
заміна матриці у телевізорі Sony KD43XF7596BR
заміна матриці у телевізорі Sony KD43XF7596BR
заміна матриці у телевізорі Sony KD43XF7596BR

Коментувати