Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Після грози в постійному перезавантаженні телевізор LG 42LS340T, ремонт телевізора LG після грози.

Закінчення ремонту: 01.10.2019
Замовлення №: 90568
✓ Пристрій, виробник, модель

42-дюймовий телевізор ЕЛЖІ 42LS340T (LG) з FullHD роздільною здатністю та LED підсвічуванням. Для покращення якості зображення в даній моделі використовується технологія MCI 100, що надає чіткість руху. Телевізор доповнений інтелектуальним сенсором, який автоматично підлаштовує яскравість картинки, залежно від зовнішнього освітлення. У нього є такі порти, як USB та HDMI, що дозволяє підключати різні цифрові пристрої.

✓ Заявлена несправність замовником

Замовнику потрібен ремонт телевізора LG після грози, який постійно перезавантажується. Від нього дізналися, що телевізор був увімкненим під час сильної грози, його дивилися після роботи через супутниковий тюнер, який теж згорів. Клієнт сказав, що супутниковий тюнер придбає новий. Разом з телевізором він приніс до сервісного центру підставку, пульт дистанційного керування LG та мережевий шнур.

✓ Діагностика сервісним центром

Після того, як телевізор від відомого виробника LG розібрали, з'ясували, що в ньому використовується шлейф EAD62046908, плата Main Board EAX64664903(1.0), яка повністю вийшла з ладу та відновленню не підлягає, тому ремонт телевізора LG після грози може полягати лише у її заміні. Крім того, через грозу в блоці живлення погоріло багато деталей, які необхідно перепаяти. Замовник дав свою згоду на ремонт із заміни нової материнської плати.

✓ Ремонт сервісним центром

Ми замовили та купили нову плату Main Board EAX64664903(1.0) та після її отримання здійснили заміну (видно на світлинах №3 та 4). Подальший ремонт полягав у відновленні блоку живлення, для чого довелося перепаяти такі компоненти, як конденсатори, резистори, діоди, мікросхему. Для ремонту телевізора LG після грози використовували спеціальне обладнання. Після описаних робіт, цей телевізор марки LG повністю в робочому стані. На ремонт + нову материнську плату замовнику видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт блоку живлення з перепаюванням багатьох деталей та заміна Main Board обійшлися клієнту 2800 грн.

✓ Причини несправності

Ця несправність, яка спричинила складний та досить дорогий ремонт, сталася через те, що телевізор у сильну грозу був підключений до супутникового тюнера та розетки, після чого з ладу вийшли два основні модулі - БЖ та плата Main Board.

✓ Рекомендації сервісного центру

У цьому випадку рекомендація може бути лише одна - під час грози відключати телевізор від мережі, а також відключати сигнальний кабель від супутникового тюнера. Якщо цього не робити, телевізор знову вийде з ладу та знадобиться ремонт.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.