Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Після грози працює 2-3 хвилини та відключається Sony KDL-46CX520, ремонт ЛЕД телевізорів Соні.

Закінчення ремонту: 13.12.2019
Замовлення №: 90658
✓ Пристрій, виробник, модель

46-дюймовий телевізор Соні KDL-46CX520 з ЛЕД підсвіткою, який зібраний у Словаччині та увійшов до лінійки 2011 року, наділений потужним процесором зображення X-Reality. У нього є 2 роз'єми USB, 4 HDMI, такі порти, як SCART, CI (PCMCIA) слот, Ethernet, 2 композитних, роз'єм RF, D-Sub, аудіовихід, оптичний цифровий вихід, а також вихід на навушники. За якість звуку відповідає аудіосистема, що складається із двох динаміків, загальною потужністю 20 Вт.

✓ Заявлена несправність замовником

У роботі телевізора від популярної компанії Соні стався збій після того, як він працював під час грози, а саме після включення він працює 2-3 хвилини та відразу відключається, при цьому блимає світлодіод. Зі слів замовника з'ясували, що коли сталася несправність, у телевізорі до роз'єму HDMI був підключений смартфон. Оскільки ми виконуємо ремонт ЛЕД телевізорів Соні з такою несправністю, його прийнято в роботу.

✓ Діагностика сервісним центром

Телевізор надійшов у сервісний центр разом із підставкою, він у нормальному стані. До нас ремонт ЛЕД телевізорів Соні ще не виконувався, попри те, що він експлуатується вже досить тривалий час (8 років). Після його розбирання та проведеної діагностики з'ясували, що причиною несправності є плата main board, що вийшла з ладу, ремонт якої можливо виконати на компонентному рівні. В цьому випадку ремонт ЛЕД телевізорів Соні ускладнений тим, що потрібна заміна процесора HDMI 4-каналу SIL9287BCNU.

✓ Ремонт сервісним центром

Для відновлення працездатності материнської плати (Main Board) довелося замінити багато деталей, включаючи діоди, резистори, кілька електролітичних конденсаторів з різними маркуваннями. Також замінено процесор HDMI 4-каналу SIL9287BCNU (див. світлину №5). Для виконання такої складності ремонту ЛЕД телевізорів Соні використовували інфрачервону паяльну станцію. В результаті несправність вдалося усунути, телевізор вмикається. На цей ремонт замовнику видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

За ремонт плати Main Board з заміною багатьох деталей + заміну процесора HDMI 4-каналу клієнт заплатив 2900 грн.

✓ Причини несправності

Експлуатація будь-якого сучасного ЛЕД телевізора, і Соні не виняток під час грози без стабілізатора напруги, може призвести до того, що при різкому перепаді напруги мережі з ладу вийдуть такі компоненти, як материнська плата, блок живлення та інші. В цьому випадку з ладу вийшла плата Main Board, на якій погоріло багато деталей. Оскільки під час грози до телевізора через роз'єм HDMI був під'єднаний смартфон, виконання ремонту ЛЕД телевізорів Соні ускладнилося тим, що довелося ще змінювати процесор, який відновленню не підлягав.

✓ Рекомендації сервісного центру

Завдяки досвіду телемайстрів та наявності сучасного ремонтного обладнання, цього разу ремонт цього ЛЕД телевізора від компанії Соні виявився з позитивним результатом. Щоб уникнути подібної ситуації надалі, користувачу рекомендовано якнайшвидше придбати стабілізатор напруги, який захищатиме телевізор від непередбачених стрибків напруги. Також не підключати більше пристрій, через який в грозу згорів HDMI!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.