Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Після грози не вмикається та немає індикації у телевізорі Saturn LED22FHD300U, ремонт телевізорів Сатурн.

Закінчення ремонту: 25.10.2019
Замовлення №: 90649
✓ Пристрій, виробник, модель

РК LED телевізор Сатурн TV LED22FHD300U, що увійшов до лінійки 2014 року, має 22-дюймову матрицю з Full HD роздільною здатністю 1920x1080 пікселів та яскравістю 350 кд/м². ТБ з кутом огляду по вертикалі 170° та по горизонталі 160°. У нього непоганий набір роз'ємів, таких як: USB, HDMI, VGA, композитний, компонентний, аудіо ПК та вихід для навушників. За якість звуку відповідають два стерео динаміки з вихідною потужністю по 5 Вт кожен.

✓ Заявлена несправність замовником

У майстерню доставлений телевізор із досить серйозною проблемою, а саме він не включається, немає індикації живлення. Зі слів замовника дізналися, що телевізор працював під час дощу, коли прогримів грім, він вимкнувся, з'явився запах горілого та більше його включити не змогли. Тому тепер потрібен ремонт телевізорів Сатурн. Раніше його не розкривали та ремонт не виконували.

✓ Діагностика сервісним центром

На першій світлині видно, що телевізор компанії Сатурн в дуже хорошому стані. Після його розбирання, що необхідно для проведення діагностики та ремонту з'ясувалося, що через сильний перепад напруги мережі з ладу одночасно вийшли два основних модулі, материнська плата (Main Board) T.VST29.A3B та модуль живлення, на якому погоріло багато деталей. На світлинах №2 та 3 відмінно видно, що на платі живлення велика пляма, що прогоріла. Незважаючи на це, цей модуль підлягає ремонту на компонентному рівні, однак відновити плату Main Board неможливо, тому ремонт телевізорів Сатурн може полягати тільки в її заміні.

✓ Ремонт сервісним центром

Для ремонту модуля живлення довелося перепаяти багато різних деталей, у тому числі мікросхему, діоди, конденсатори різного номіналу. Також виконано заміну плати Main Board T.VST29.A3, яку довелося замовляти (видно на світлині №5). Після цього ремонту телевізорів Сатурн, на який замовнику видана гарантія, він повністю в робочому стані.

✓ Загальна вартість ремонту

Заміна материнської плати, ремонт модуля живлення з перепаюванням багатьох компонентів коштував клієнту 1000 грн.

✓ Причини несправності

Очевидно, що головною причиною виникнення такої несправності та складного ремонту стало те, що телевізор працював під час сильної грози, про що розповів замовник. Через різкий перепад напруги мережі в телевізорі від компанії Сатурн згоріли дві основні плати - Main Board та живлення.

✓ Рекомендації сервісного центру

У цій ситуації рекомендації зводилися до того, щоб під час грози телевізор не дивитися, а одразу вимикати, причому з розетки теж. Також не залишати телевізор увімкненим у розетку, виходячи з дому. Якщо ігнорувати цими досить простими правилами, телевізор знову вийде з ладу та знадобиться його ремонт.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.