Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Під час роботи вимкнувся очищувач повітря Boneco Air-O-Swiss 2055D, ремонт мийки повітря Boneco.

Закінчення ремонту: 23.04.2019
Замовлення №: 90089
✓ Пристрій, виробник, модель

Зволоження та очищення повітря в моделі Бонек Air-O-Swiss 2055D (Boneco) виконується без наявності змінних фільтрів, а за допомогою унікальної запатентованої системи пластикових дисків, у яких «сотова» адсорбуюча поверхня. Дана мийка повітря зі споживаною потужністю 20 Вт, розрахована на площу обслуговування 50 кв.м. Її основні функції - ароматизація, вентиляція, іонізація, мийка повітря, очищення повітря, зволоження.

✓ Заявлена несправність замовником

Замовнику потрібно терміновий ремонт мийки повітря Boneco, оскільки пристрій не включається. З його розповіді дізналися, що прилад раптово вимкнувся під час роботи, на додаток, вже давно перестав працювати вентилятор, який спочатку сильно вібрував, а потім перестав працювати взагалі.

✓ Діагностика сервісним центром

Ця мийка повітря надійшла в хорошому стані, корпус не пошкоджений, трішки запилений. Пристрій розібрали та з'ясували, що в піддоні зібрався шар накипу, не крутить мотор вентилятора через те, що з ладу вийшов блок двигунів.

✓ Ремонт сервісним центром

Ремонт мийки повітря Boneco, з проблемою описаною вище, полягав в наступному: відновлення ланцюга живлення, змащування, чистка, регулювання двигуна вентилятора LODA LD-6020SP. На даний ремонт з позитивним результатом видана гарантія.

✓ Загальна вартість ремонту

В сумі ремонт мийки повітря Boneco, разом з чисткою крильчатки колеса, коштував 1000 грн.

✓ Причини несправності

Причини, через які вийшла з ладу мийка повітря та знадобився складний ремонт, було декілька. По-перше, пристрій працював «на знос», по-друге, користувач використовував звичайну воду з під крана, через яку з'явився вапняний наліт.

✓ Рекомендації сервісного центру

Щоб надалі уникнути ремонт, майстер рекомендував замовнику використовувати мийку повітря в щадному режимі, заливати в пристрій виключно фільтровану воду.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.