Під час роботи вимкнулась акустика Bowers & Wilkins Zeppelin Wireless, ремонт Hi-Fi акустики.

Замовлення №: 
90223
✓ Пристрій, виробник, модель: 

Боверс & Вілкінс Zeppelin Wireless - це нова Hi-Fi акустична система, в якій чудово поєднуються передові інноваційні технології передачі високоякісного звуку та найсучасніша електроніка з неперевершеним стилем та витонченим дизайном. Акустика працює під управлінням популярної бездротової технології Apple AirPlay.

✓ Заявлена несправність замовником: 

Клієнту потрібен ремонт Hi-Fi акустики, саме тому він звернувся за допомогою в наш сервісний центр. За його словами, під час роботи від айпода акустика несподівано самостійно вимкнулася. Він одразу відніс пристрій в іншу майстерню, де після огляду знайшли несправність у платі управління, проте в ремонті відмовили.

✓ Діагностика сервісним центром: 

У нашій майстерні акустика не включилась. Після того, як її розібрали, вдалося з'ясувати, що в даній Hi-Fi моделі використовуються динаміки 4341 078 64311. За допомогою діагностики встановили, що проблема в модулі живлення, ремонт якого вже виконувався. Крім того, з ладу вийшла плата управління (Main Board), відновити яку на компонентному рівні не можливо, тому ремонт Hi-Fi акустики тільки в її заміні, на що замовник погодився.

✓ Ремонт сервісним центром: 

В кінцевому результаті ремонт полягав у наступному: відновлено роботу модуля живлення, для чого довелося перепаяти багато різних компонентів. Для виконання ремонту Hi-Fi акустики використовували спеціальне обладнання. Також замінили плату MAIN BOARD в зборі (світлина №3), яку довелося замовляти. На ремонт та нову деталь клієнту видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту: 

Ремонт для цієї Hi-Fi моделі акустики, в сумі з платою управління та іншими деталями, склав 2500 грн.

✓ Причини несправності: 

Проблема, що виникла, мабуть, спровокована різким перепадом напруги у мережі. За своєю конструкцією схеми модуля живлення, що вийшов з ладу, а також плати Main не переносять різких стрибків напруги, причому навіть в черговому режимі. Імовірно, саме це призвело до такого складного та дорогого ремонту.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

Майстер рекомендує завжди вимикати акустику з розетки, якщо вона не використовується тривалий час. Крім того, уникати прослуховування на максимальній потужності.

ремонт Hi-Fi акустики Bowers & Wilkins Zeppelin Wireless
ремонт Hi-Fi акустики Bowers & Wilkins Zeppelin Wireless
ремонт Hi-Fi акустики Bowers & Wilkins Zeppelin Wireless

Коментувати