Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Під час роботи самостійно відключається в черговий режим Samsung LE40B550A, ремонт телевізора LCD.

Закінчення ремонту: 27.03.2020
Замовлення №: 00156
✓ Пристрій, виробник, модель

40-дюймовий РК LCD телевізор Самсунг LE40B550A, зібраний у Словаччині та увійшов до лінійки 2009 року. Його роздільна здатність становить 1920x1080 пікселів, співвідношення сторін 16:9, контрастність 70000:1. Модель наділена такими портами та роз'ємами, як композитний, компонентний, Scart, 4 HDMI, VGA, аналоговий аудіо вихід, роз'єм для навушників 3.5 мм. Сумарна потужність динаміків, що відповідають за якість звуку, 20 Вт (2 х 10 Вт). Крім того, для покращення звуку в телевізорі застосовано систему обробки звуку SRS TruSurround HD. До інших корисних функцій телевізора можна віднести таймер увімкнення/вимкнення, таймер сну, телетекст. При необхідності LCD телевізор можна повісити на стіні, оскільки для цього передбачено спеціальне кріплення.

✓ Заявлена несправність замовником

Замовнику, який звернувся до нашого сервісного центру, потрібен ремонт телевізора LCD, оскільки в його роботі з'явилися проблеми. З його слів телевізор самостійно відключається в черговий режим під час роботи, причому через різний час. Однак останніми днями точно вимикається протягом пів години. Від нього також дізналися, що ця модель придбана у 2009 році та за 11 років роботи ремонт телевізора LCD виконується не вперше. Причому минулого разу несправність виявилася в тому, що пристрій не вмикався. Він викликав телемайстра до себе додому та після ремонту LCD телевізора він працював кілька років. Попри те, що ця модель вже трохи застаріла, замовник не хоче її міняти, посилаючись на кілька факторів. По-перше, телевізор зібраний у Словаччині, по-друге, він наділений саме тими функціями, що найбільш використовуються. Мало того, його цілком влаштовує діагональ та дизайн моделі. Оскільки ми завжди виконуємо будь-якої складності ремонти LCD телевізорів, ця модель прийнята в роботу.

✓ Діагностика сервісним центром

Попри тривалу експлуатацію цей телевізор має досить добрий вигляд, на корпусі, рамці та екрані відсутні будь-які механічні пошкодження, що підтверджують перші дві світлини. Коли телевізор увімкнули в сервісному центрі було зрозуміло, що за годину роботи починає мерехтіти підсвітка та він вимикається. Крім того, у лівому каналі немає звуку. Перш ніж виконувати ремонт телевізора LCD, необхідно точно визначити причину, через яку виникла несправність. Для цього завжди виконується діагностика. Телевізор розібрали та з'ясували, що в ньому використовуються такі модулі: матриця LTF400HA08, плата Main Board BN40-00145A, блок живлення BN44-00264C, трансформатор інвертора 3324340028EF, шлейф BN96-1007. У ході детальної (поглибленої) діагностики стало зрозуміло, що для ремонту телевізора LCD є всі підстави, оскільки з ладу вийшли плата MAIN (ПНЧ), а також плата живлення та підсвітки. Це досить складна несправність, але завдяки великому досвіду роботи та наявності сучасного ремонтного обладнання, ремонт цього LCD телевізора можливий.

✓ Ремонт сервісним центром

Для відновлення модулів, що вийшли з ладу, було перепаяно багато радіокомпонентів, до яких входять діоди, резистори, а також кілька електролітичних конденсаторів з різними маркуваннями. Виконано реставрацію зламаного дроселя в ланцюзі навантаження ПНЧ (підсилювача низької частоти) лівого каналу (див. світлину №3). Зроблено також пропаювання блоку живлення, для чого використовували інфрачервону паяльну станцію. Після такого ремонту LCD телевізора його роботу протестовано безпосередньо в умовах сервісного центру протягом 5 годин безперервно – не відключався. На першій світлині цей телевізор після ремонту, зображення відмінної якості, підсвітка не мерехтить, звук з'явився, він гарної якості.

✓ Загальна вартість ремонту

За ремонт плати MAIN (ланцюги ПНЧ), реставрацію дроселя в ланцюзі навантаження ПНЧ лівого каналу, пропаювання БЖ сплачено 1400 грн.

✓ Причини несправності

Причин з яких цей, вже трохи застарілий LCD телевізор вийшов з ладу, кілька. По-перше, несправною була плата MAIN (модуль ПНЧ), як з'ясувалося, була потрібна реставрація зламаного дроселя в ланцюзі навантаження ПНЧ лівого каналу. По-друге, ремонту підлягав блок живлення (виконано його пропаювання). Це була досить серйозна несправність, тому й складний ремонт LCD телевізора.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після успішного ремонту замовника повідомлено про те, що всі заявлені несправності вдалося усунути. Йому також повідомили, що протягом 5 годин безперервної роботи телевізор жодного разу не вимкнувся. Рекомендовано експлуатувати телевізор у більш щадному режимі, враховуючи те, що за час експлуатації його ремонт виконувався двічі. Якщо надалі виникне збій у роботі, звертатися до фахівців, нічого самостійно не роблячи.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.