Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Під час роботи погас та не включається телевізор JTC DVB-113201, ціна ремонту РК телевізора.

Закінчення ремонту: 09.10.2019
Замовлення №: 90648
✓ Пристрій, виробник, модель

РК (рідкокристалічний) телевізор ДжейТіСі DVB-113201, зібраний в Китаї, має 32-дюймову матрицю з LED підсвічуванням. Енергоспоживання цієї моделі становить 55W, у ній використовується джерело живлення AC 100-240V 50-60Hz.

✓ Заявлена несправність замовником

Як показує практика, ціна ремонту РК телевізора залежить від багатьох факторів, у тому числі від складності несправності. До нас у майстерню принести телевізор, який не включається, зі слів замовника він погас під час роботи та більше його включити не вдається. Він також повідомив, що після того, як цей РК телевізор (що був у користуванні за доступною ціною) привезли з Німеччини, він пропрацював лише кілька днів. Якою буде ціна ремонту РК телевізора можна буде визначити лише після проведеної діагностики.

✓ Діагностика сервісним центром

РК телевізор у задовільному стані, на екрані у вимкненому стані видно досить велику подряпину (див. світлини №1 та 2), однак замовник стверджує, що на зображенні її не видно. Після того, як телевізор розібрали, з'ясували, що в даній моделі використовується материнська плата (Main Board) CV9202H-BPW (CVB32001), але проблема в роботі блоку живлення, ремонт якого можливий на компонентному рівні, відповідно ціна ремонту РК телевізора буде значно нижчою від тієї, якби довелося міняти модуль повністю.

✓ Ремонт сервісним центром

Для відновлення працездатності блоку живлення довелося перепаяти багато різних деталей, що вийшли з ладу. До них входять кілька електролітичних конденсаторів з різним маркуванням, діоди, кілька резисторів. Також виникла потреба заміни мікросхеми, що вплинуло на кінцеву ціну ремонту РК телевізора. В результаті телевізор увімкнувся, зображення та звук гарної якості, подряпина на зображенні не помітна. З ціною ремонту РК телевізора, на який видано гарантію, замовник повністю згоден.

✓ Загальна вартість ремонту

З такою поломкою, коли довелося перепаювати багато різних деталей, ціна ремонту РК телевізора склала 1300 грн.

✓ Причини несправності

У такому випадку ремонт цього РК LED телевізора був потрібний через те, що з ладу вийшов блок живлення, на якому згоріло багато різних деталей, у тому числі мікросхема. Це могло бути спровоковано різними факторами, наприклад, неправильною експлуатацією, перепадами напруги електромережі та іншим.

✓ Рекомендації сервісного центру

Оскільки цей телевізор б/у, до того ж з подряпаним екраном, ще й після ремонту, рекомендовано експлуатувати його не так інтенсивно, поводитися з ним дуже обережно, особливо з подряпаною матрицею. Замовник попереджений про те, що при виникненні ще однієї несправності не факт, що він погодиться з ціною ремонту РК телевізора, яка може виявитися вищою.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.