Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Під час перегляду вимикається HTS Panasonic SA-PT465, ремонт домашніх кінотеатрів в Києві.

Закінчення ремонту: 17.04.2019
Замовлення №: 90230
✓ Пристрій, виробник, модель

Домашній кінотеатр формату 5.1 - Панасонік SC-PT465, який зібрано в Малайзії, з інтерфейсом HDMI, можливістю підключення пристроїв через USB роз'єм, в тому числі iPod та масштабуванням зображення до роздільної здатності 1080p. У даній моделі використовується система управління Viera link. У комплекті до домашнього кінотеатру передбачений бездротовий пульт дистанційного керування.

✓ Заявлена несправність замовником

Пристрій надійшов у сервісний центр з проблемою - вимикається під час перегляду фільму (виключається з прогріванням). Крім того, зі слів замовника з міста Києва, домашній кінотеатр періодично не читає диски. Від нього дізналися, що це перша несправність, тому раніше ремонт домашніх кінотеатрів в Києві не виконувався.

✓ Діагностика сервісним центром

Пристрій надійшов у задовільному стані, його корпус дуже сильно подряпаний (добре видно на світлині №1). Передня частина корпусу та кнопки запилені, на вентиляторі ззаду зібралася велика кількість пилу. Щоб точно визначити несправність та правильно виконати наступний ремонт домашніх кінотеатрів в Києві його повністю розібрали та з'ясували, що в даній моделі використовується плата RJBX0568AB, при цьому з ладу вийшли привід DVD, ланцюги живлення кулера обдування. Це означає, що без ремонту не обійтися.

✓ Ремонт сервісним центром

Ми виконали ремонт домашніх кінотеатрів в Києві, а саме, перепаяли деякі деталі, замінили двигун шпинделя, виконали юстирування приводу, почистили від пилу та бруду вентилятор системи охолодження (№2).

✓ Загальна вартість ремонту

Разом з новими деталями ціна цього ремонту склала 630 грн.

✓ Причини несправності

Причиною несправності могло стати кілька факторів, один з них - неправильна експлуатація з боку користувача, не вчасна профілактика домашнього кінотеатру. Судячи з його стану (безліч подряпин на корпусі), імовірно його часто транспортували з місця на місця.

✓ Рекомендації сервісного центру

Замовника з м.Києва повідомили про те, що лазер поки ще в нормальному стані, тому якийсь певний час працюватиме. Рекомендовано доглядати за пристроєм, не допускати, щоб у вентиляторі накопичувалась велика кількість пилу, яка перешкоджає нормальній роботі HTS.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.