Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Періодично зникала картинка, постійно сірий екран, звук є у телевізорі Samsung UE40F5700, телевізору знадобився ремонт.

Закінчення ремонту: 26.05.2020
Замовлення №: 00311
✓ Пристрій, виробник, модель

РК телевізор Самсунг UE40F5700 з діагоналлю екрана 101,6 cm (40") та з LED підсвіткою, зібраний в Угорщині. Модель з наявністю функції Smart TV та бездротового модуля Wi-Fi. У телевізорі використовується технологія обробки зображення Samsung Wide Color Enhancer, є підтримка керування зі смартфона, а також можливість запису на носій USB. Телевізор наділений відмінним асортиментом портів та роз'ємів, серед яких 3 HDMI, 2 USB 2.0, компонентний відео вхід (YpbPr/YCbCr), композитний відео вхід, цифровий оптичний аудіо вихід, лінійний вихід на навушники, SCART, Ethernet LAN (RJ-45) та інші. Поряд з чудовою якістю зображення цей телевізор з чистим, об'ємним звуком. Цього вдалося досягти завдяки наявності двох вбудованих динаміків із загальною потужністю 20 Вт та ряду застосованих технологій. Це технологія декодування аудіо Dolby Digital Plus, Dolby Pulse, DTS Studio Sound та DTS Premium Audio.

✓ Заявлена несправність замовником

Цьому телевізору знадобився ремонт, оскільки у роботі виникли проблеми. А саме, зі слів замовника спочатку з періодичністю на екрані зникала картинка, тепер він постійно сірого кольору, звук при цьому є та він хорошої якості. В сервісному центрі замовник повідомив, що телевізор експлуатується протягом кількох років та за цей час він вийшов з ладу вперше, до цього жодних проблем у роботі не виникало, відповідно його ще не розкривали, всі заводські пломби на місці. Тепер телевізору знадобився ремонт та він попросив, щоб його зробили якнайшвидше, оскільки сім'я звикла щовечора переглядати новини та улюблені серіали.    

✓ Діагностика сервісним центром

Телевізор надійшов у відмінному стані, у нього акуратний зовнішній вигляд, слідів механічного впливу немає (добре видно на перших двох світлинах). В першу чергу телевізор розібрали та дізналися, що в ньому використовується шлейф BN96-24278X. Щоб точно визначити, у чому причина несправності та якої складності у телевізорі знадобиться ремонт, виконано поглиблену діагностику, протестовано всі без винятку модулі. Це дозволило дізнатися, що проблема досить серйозна, оскільки з ладу вийшли ланцюги живлення, несправна плата T-con. Ситуація ускладнена тим, що потрібна заміна плати Т-CON RUNTK5351TP, відновити яку на компонентному рівні неможливо. Результати діагностики, а також який телевізору знадобиться ремонт повідомили замовнику, а після отримання від нього схвалення розпочали роботу.

✓ Ремонт сервісним центром

В першу чергу необхідно було замовити та купити для заміни нову плату Т-CON RUNTK5351TP. Нам вдалося це зробити завдяки багаторічним, добре налагодженим відносинам із постачальниками. В результаті телевізору знадобився такий ремонт: відновлено ланцюги живлення, перепаяно багато компонентів, включаючи діоди, резистори, кілька електролітичних конденсаторів різного номіналу. Виконано заміну плати Т-CON RUNTK5351TP (див. останню світлину). Для виконання такої складності ремонту використали спеціальне ремонтне обладнання. На першій світлині видно результат проведених нами ремонтних робіт – зображення на екрані з'явилося, заявлену несправність повністю усунуто. На цей ремонт та нову деталь замовнику видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

За відновлення ланцюгів живлення з заміною багатьох деталей, заміну нової плати T-con з урахуванням її вартості замовник заплатив 1600 грн.    

✓ Причини несправності

Те, що телевізору знадобився ремонт цілком очевидно, оскільки головна причина несправності в платі T-con (або таймінг-контролері), що вийшла з ладу. Саме цей модуль несе відповідальність у сучасному телевізорі за перетворення сигналів, що надходять із плати main board (центральної плати), у ті сигнали, які розпізнає матриця. За цим принципом на екрані формується картинка. Оскільки відновити цей модуль на компонентному рівні було неможливо, виконана його заміна. Це дозволило позитивно вирішити проблему.

✓ Рекомендації сервісного центру

Коли замовник прийшов забирати відремонтований телевізор, йому дано роз'яснення, що з такою несправністю заміна плати T-con була неминуча. Саме вона є одним із важливих модулів телевізора, оскільки пов'язує основну плату з РК матрицею, несучи при цьому головну відповідальність за передачу сигналу. Коли вона несправна, як у цьому випадку, на екрані спостерігаються дефекти у вигляді сірого екрана або інші вади, відповідно телевізору знадобився складний ремонт. Так як для заміни ми замовили та купили оригінальну деталь, після якісно наданої послуги цей телевізор повністю в робочому стані та здатний працювати ще досить тривалий час.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.