Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Періодично мерехтить зображення на екрані телевізора LG 32LF650V, діагностика підсвітки телевізора LG.

Закінчення ремонту: 12.08.2020
Замовлення №: 00527
✓ Пристрій, виробник, модель

ЛДЖІ 32LF650V (LG) - це РК телевізор 2015 року випуску, який має підтримку функції Smart TV (операційна система webOS 2.0). Модель з LED матрицею діагоналлю 32-дюйми та Full HD роздільною здатністю 1920x1080 пікселів. Кути огляду як по вертикалі, так і по горизонталі становлять 178 градусів. Телевізор з підтримкою відео в 3D форматі. Для швидкого підключення до Інтернету користувач може скористатися модулем Wi-Fi, а за допомогою бездротового інтерфейсу Miracast має можливість обмінюватися інформацією. До додаткових технологій телевізора варто віднести наявність технології контролю кольору Tru Color, а також функцію розумного збереження енергії Smart Enegry Saving. За допомогою двох вбудованих динаміків потужністю 10 Ватт кожен та технологій Virtual Surround Plus та 3D Sound Zooming досягається висока якість звучання. У комплекті до телевізора передбачено багатофункціональний пульт дистанційного керування (One Remote Control).

✓ Заявлена несправність замовником

Цей телевізор надійшов зі скаргою на те, що періодично мерехтить зображення, звук при цьому є та він гарної якості. У замовника виникли підозри на те, що несправність пов'язана з підсвіткою, тому йому вкрай важливо, щоб насамперед була проведена діагностика підсвітки телевізора LG. Він розповів, що телевізор активно експлуатується протягом п'яти років. Більше того, як його купили, так і дивляться, за цей час ніякі налаштування, зроблені на виробництві не змінювалися, оскільки в цьому не було необхідності. Коли телевізор увімкнули в сервісному центрі підсвітка мерехтіла та гасла.

✓ Діагностика сервісним центром

Попри інтенсивне використання, зовнішній стан телевізора хороший, а оскільки несправність виникла вперше, заводські пломби ще на місці. Насамперед телевізор повністю розібрали, що дозволило дізнатися, що підсвітка в цій моделі складається з 3 планок (стрінг), на кожній з яких розташовано по 6 світлодіодів (див. світлину №3). Насамперед було проведено поглиблену діагностику підсвітки телевізора LG, у ході якої встановлено, що несправний ліхтар матриці. Майстер протестував усі без винятку світлодіоди (видно на світлинах №4 та 5) та зробив висновок, що для результативного вирішення проблеми потрібна заміна цілого комплекту підсвітки. Це пов'язано з тим, що на кожній планці по кілька світлодіодів, що перегоріли або догоряють. Результати діагностики, орієнтовну вартість та терміни виконання ремонту повідомили клієнта, який дав свою згоду.

✓ Ремонт сервісним центром

З такою несправністю відновлено ліхтар матриці. Замовлено та куплено новий комплект підсвітки DRT 3.0 32"_A type Rev0.2 (2 шт.) та LG Innotek DRT 3.0 32"_B typ (1 шт.) AGF78400001 LATWT325RXLZK LG Innotek Оригінал. Після отримання нових деталей виконано заміну комплекту підсвітки. Такий ремонт дозволив максимально ефективно вирішити проблему, оскільки заявлена клієнтом несправність повністю усунена, зображення на екрані стабільне, воно більше не мерехтить, підсвітка рівномірна (добре видно на першій світлині). Це стало можливим завдяки правильно виконаній діагностиці підсвітки телевізора LG. Також телемайстром перевірено заводські налаштування зображення та трохи знижено їх рівень. На новий комплект підсвітки та ремонт видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

Цей ремонт із заміни повного комплекту планок підсвітки у кількості 3 штук (з урахуванням їх вартості) клієнтом сплачено 1800 грн. У цю суму не входить діагностика, оскільки за умовами ремонту її виконали безкоштовно.

✓ Причини несправності

Виконана діагностика підтвердила припущення замовника, що проблема із мерехтінням зображення пов'язана з несправністю підсвітки. Мало того, проблема виявилася досить складною, а сам ремонт дорогим. Це викликано тим, що з ладу вийшли всі три планки підсвітки, на кожній з яких були вже кілька світлодіодів, що згоріли або догоряли. З цієї причини найкращим рішенням була заміна всієї підсвітки. Це гарантія того, що найближчим часом при правильній експлуатації телевізора від популярної компанії LG подібна проблема не виникне. Викликати вищеописану несправність могли різні чинники, наприклад, нестабільне електропостачання, занадто інтенсивне використання телевізора на підвищеному рівні підсвітки (100) та інше.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після правильно виконаної діагностики, ремонту по заміні нової підсвітки та налаштувань, цей телевізор зможе радувати свого власника гарною якістю зображення ще протягом тривалого часу. Рекомендовано дивитися телевізор з тими налаштуваннями, які зроблено в сервісній майстерні! Замовник запевнений, що це ніяк не вплине на якість зображення на екрані.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.