Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Перезавантажується та блимає помилка 6 у телевізорі Sony KDL-40R483B, ремонт підсвітки телевізора Соні.

Закінчення ремонту: 30.10.2019
Замовлення №: 90705
✓ Пристрій, виробник, модель

РК телевізор з 40-дюймовою матрицею та LED підсвіткою Соні KDL-40R483B, зібраний у 2014 році (Малайзія). Модель із підтримкою технологій MHL та Wi-Fi з'єднання, що повною мірою розширює можливості взаємодії з різними мобільними пристроями, а також планшетними ПК. У телевізора два роз'єми HDMI, USB 2.0 та інші, що перетворює на його повноцінний домашній розважальний комплекс.

✓ Заявлена несправність замовником

Телевізор перезавантажується та блимає помилка 6, з такою заявленою несправністю він надійшов у наш сервісний центр. Такі «симптоми» вказують на те, що найшвидше зандобиться ремонт підсвітки телевізора Соні, що обов'язково має бути підтверджено діагностикою. Зі слів замовника, протягом 5 років з моменту придбання, телевізор жодного разу не давав збоїв у роботі, тому раніше його ремонт ще не виконувався.

✓ Діагностика сервісним центром

Після того, як цей телевізор від відомої та популярної компанії Соні розібрали, з'ясували, що підсвітка включає 5 планок, на кожній з якої по 10 світлодіодів (дивитися останню світлину). Щоб з'ясувати, які світлодіоди вийшли з ладу, телемайстер протестував усі 50 та з'ясував, що потрібно перепаяти один перегорілий. Також ремонт підсвітки телевізора Соні повинен полягати у відновленні ліхтаря матриці, що вийшов з ладу.

✓ Ремонт сервісним центром

Виконано ремонт ліхтаря матриці, для чого довелося перепаяти світлодіод, що перегорів. Після вищеописаного ремонту підсвітки телевізора Соні зображення на екрані відмінної якості, підсвітка максимально рівномірна. На цей ремонт із позитивним результатом клієнту видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт ліхтаря матриці з перепаюванням світлодіода, що згорів на одній з планок підсвітки обійшовся замовнику 2200 грн.

✓ Причини несправності

Телемайстри, що працюють у нашій сервісній майстерні, досить часто стикаються з подібними проблемами, коли необхідний ремонт LED підсвітки в сучасному рідкокристалічному телевізорі. Підсвітка будь-якого телевізора складається з певної кількості світлодіодів, що знаходяться за матрицею. Якщо згоряє навіть один із них, як у даному конкретному випадку, виникають такі проблеми.

✓ Рекомендації сервісного центру

Замовника повідомлено про те, щоб не так швидко починали вигоряти світлодіоди, можна в налаштуваннях знизити яскравість. Виставивши яскравість трохи більше 80%, це позитивно вплине на термін служби підсвітки. Більше цього, такі дії аж ніяк не вплинуть на якість зображення.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.