Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Перейшов у черговий режим під час перегляду фільму Denon AVR-X2200W, ремонт аудіо відео ресиверів.

Закінчення ремонту: 03.01.2020
Замовлення №: 90853
✓ Пристрій, виробник, модель

Аудіо відео ресивер Денон AVR-X2200W формату 7.1 з вихідною потужністю на канал 185 Вт, частотним діапазоном 10 – 100000 Гц, сумісністю з Android, iPad, iPhone, iPod та опором при вихідній потужності 4-16 Ом. Модель зі співвідношенням сигнал/шум 100 дБ наділений інтерфейсами Ethernet (RJ45), HDMI, USB, RCA, мікрофонним, антенним та оптичним входами, а також RCA, виходом для навушників та клемним виходом. До бездротових можливостей AV-ресивера можна віднести AirPlay, Bluetooth, DLNA, Wi-Fi та ІЧ-порт.

✓ Заявлена несправність замовником

З міста Хмельницький до нашого сервісного центру надійшов аудіо відео ресивер із проблемою - перейшов у черговий режим під час перегляду кінофільму (вимикається на захист). Разом із ресивером, який був у коробці, користувач надіслав пульт дистанційного керування. Телефоном він повідомив, що це перша несправність, тому раніше ремонт аудіо відео ресиверів ще не виконувався.

✓ Діагностика сервісним центром

Зовнішній стан цього ресивера досить добрий, у нього акуратний, не подряпаний корпус (див. світлини №1 та 2). З правого боку є наклейка, яка не пошкоджена та добре читальна. Щоб виконати діагностику та дізнатися про причину несправності, а також згодом виконати ремонт аудіо відео ресиверів його повністю розібрали. Це дозволило дізнатися, що в цій моделі використовуються такі модулі, як плата MAIN 7020-07808-020-0S із мікросхемами ADV8003 KBCZ-8B, ADV7850 KBCZ-5, плата 7020-07807-000-0S. У ході діагностики точно встановлено, що проблема у платі ПНЧ (підсилювача низької частоти), для ремонту якої необхідно міняти багато різних деталей.

✓ Ремонт сервісним центром

Нам вдалося відновити працездатність плати ПНЧ на компонентному рівні, для чого довелося перепаяти такі деталі, як резистори 0,47 Ом 1 Вт у кількості 4 штук, біполярні транзистори 2SD 2390 та 2SB 1560. Також виконана заміна вихідних транзисторів ПНЧ правого фронтального каналу. Процес ремонту аудіо відео ресиверів можна побачити на світлинах №3, 4 та 5. Це дозволило повністю розв'язувати проблему, оскільки тепер цей AV-ресивер більше не відключається, що підтверджує перша світлина. На цей ремонт, який виконувався із використанням спеціального обладнання, видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт плати ПНЧ з заміною багатьох деталей, включаючи резистори та транзистори, коштував замовнику 1700 грн.

✓ Причини несправності

Основною причиною виникнення вищеописаної несправності та досить складного ремонту став вихід з ладу в даному аудіо відео ресивері плати ПНЧ, на якій погоріло багато різних деталей, які довелося замінити. Це могло бути викликано кількома факторами, а саме, підключені до ресивера колонки включали на максимальну потужність, що призвело до перевантаження, а можливо, несправність виявилася через занадто тривалий перегляд фільмів.

✓ Рекомендації сервісного центру

Щоб уникнути подібної проблеми, надалі майстер рекомендував замовнику використовувати ресивер у щадному режимі, не перевантажувати, включати колонки не на повну потужність. Виконуючи ці правила, цей прилад зможе пропрацювати ще досить тривалий час.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.