Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Переважання червоного кольору, переплутані кольори в Skyworth 43G6, ремонт матриці телевізора Skyworth.

Закінчення ремонту: 20.02.2020
Замовлення №: 90487
✓ Пристрій, виробник, модель

Телевізор китайського виробника Скайворт 43G6 (Skyworth) – це преміальна 43-дюймова модель, що працює на новітній офіційній платформі Google Android TV 6.0, яка має голосове управління, розпізнавання української, англійської, російської та ще 88 мов. Модель наділена повністю металевим корпусом, 4K IPS матрицею з роздільною здатністю 3840x2160 пікселів, а також потужним саундбаром та українським інтерфейсом. До інших переваг телевізора можна віднести можливість управління зі смартфонів, наявність 3 роз'ємів HDMI, таймера сну, Time Machine, розклад запису на тиждень.

✓ Заявлена несправність замовником

У телевізорі, що надійшов до нашого сервісного центру не якісне зображення, а саме, на екрані переважання червоного кольору, переплутані кольори, що чітко видно на перших трьох світлинах, особливо на третій. З такою несправністю, можливо знадобиться ремонт матриці телевізора Skyworth, про що можна буде точно стверджувати після проведеної діагностики.

✓ Діагностика сервісним центром

Після розбирання телевізора (див. світлину №4) та проведеної діагностики вдалося встановити, що ремонт матриці телевізора Skyworth є максимально актуальним, оскільки проблема виникла в ланцюгах LVDS, а саме, платі матриці та платі T-Con. Виходячи з цього, ремонт має бути спрямований на відновлення їхньої працездатності.

✓ Ремонт сервісним центром

Така несправність належить до розряду складних, тому ремонт був не простим. Для відновлення плати матриці та плати T-Con, що вийшли з ладу, довелося перепаяти багато оригінальних деталей, таких як, SMD конденсатори з різним маркуванням, резистори, одну мікросхему. Також відновлена робота ланцюгів LVDS. Для такого ремонту матриці телевізора Skyworth використовували спеціальне ремонтне обладнання. В результаті несправність вдалося повністю усунути, про що свідчить остання світлина, на якій зображення відмінної якості, всі кольори на екрані такі, як їм і належить бути. На цей ремонт замовнику видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

За відновлення плат матриці та T-Con з перепаюванням оригінальних деталей + відновлення ланцюгів LVDS клієнт заплатив 2000 грн.

✓ Причини несправності

Причиною того, що на екрані телевізора від популярного китайського виробника Skyworth було зображення з переважанням червоного кольору (червоне тло, переплутані кольори), став вихід з ладу ланцюгів LVDS. Зокрема, несправними виявилися плата матриці та T-Con, тобто - контролер матриці. У сучасному телевізорі цей компонент функціонує незалежно від команд із центрального процесора. Він призначений, щоб перетворювати відео, передані з центральної плати, в сигнали, які зрозумілі матриці телевізора.

✓ Рекомендації сервісного центру

В цьому випадку, попри те, що ремонт був досить складним, завдяки досвіду наших телемайстрів якісна робота матриці повністю відновлена, зображення на екрані відмінне, яскраве, контрастне та з правильними кольорами. Рекомендації, надані замовнику, стосувалися подальшої правильної експлуатації цього китайського телевізора від компанії Skyworth.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.