Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Перестав видавати вихідну напругу Phantom Преміум-11000-64 VN-844, ремонт стабілізатора Phantom.

Закінчення ремонту: 04.02.2020
Замовлення №: 00026
✓ Пристрій, виробник, модель

Однофазний стабілізатор напруги Фантом Преміум-11000-64 VN-844 тиристорного типу (країна-виробник Україна), з діапазоном стабілізації 136-265 В, потужністю 11 кВт та робочим діапазоном вхідної напруги 60-400 В. Ця модель з 64 ступенями регулювання, активною системою охолодження та робочим діапазоном температур 0..+40С. Виконання корпусу цього стабілізатора підвісне, максимальне відхилення вихідної напруги від 1% номінального, а час реакції становить 10мс. До особливостей стабілізатора можна віднести: сумісність із паливними генераторами, сумісність з обладнанням «зеленого тарифу», а також відсутність спотворень форми сигналу.

✓ Заявлена несправність замовником

Стабілізатор напруги, який принесли до нашої майстерні, перестав видавати вихідну напругу, індикація теж зникла. На прийманні він не ввімкнувся, відсутня індикація напруги. Від замовника довідалися, що цей стабілізатор якийсь час тримали у гаражі. Оскільки ми завжди виконуємо ремонт стабілізатора Phantom, пристрій прийнято в роботу.

✓ Діагностика сервісним центром

На перших двох світлинах видно, що корпус стабілізатора напруги у хорошому стані, на ньому немає слідів механічних впливів, він досить чистий. При цьому після того, як його розібрали, що необхідно для виконання діагностики та подальшого ремонту з'ясували, що всередині стабілізатор дуже сильно забруднений, через те, що в гаражі завелася миша, всередині пристрій у мишачому посліді (видно на світлині №3 та особливо на світлині №4). Діагностика показала, що ремонт стабілізатора Phantom неминучий, оскільки проблема у платі управління та стабілізації.

✓ Ремонт сервісним центром

З такою несправністю виконана пропайка плати управління та стабілізації, що вийшла з ладу, на ній перепаяли багато оригінальних деталей, включаючи електролітичні конденсатори, діоди, резистори. Виконано чищення та промивання стабілізатора від мишачого посліду, зроблено перевірку за всіма режимами. Після такого ремонту стабілізатора Phantom він утримує стабілізацію навіть при напрузі входу нижче 130 Вольт (добре видно на світлині №1). Підвищена напруга також стабілізує (див. світлину №2). На цей результативний ремонт видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт плати управління та стабілізації з заміною оригінальних деталей + чищення, промивання від мишачого посліду коштував 2000 грн.

✓ Причини несправності

Причиною того, що стабілізатор напруги від вітчизняного виробника Phantom перестав видавати вихідну напругу та навіть зникла індикація, став вихід із ладу плати управління та стабілізації, для відновлення якої довелося перепаяти багато різних оригінальних деталей. Мало цього, всередині прилад був дуже сильно забруднений.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після ремонту з позитивним результатом замовнику рекомендовано не тримати стабілізатор у гаражі, де водяться миші або в міру можливості їх позбуватися. Надалі не перевантажувати, уникати, щоб усередину стабілізатора напруги потрапляв бруд. Дотримуючись цих правил, можна буде продовжити якісну роботу даного пристрою.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.