Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Перестав вмикатися, відсутня індикація зарядки в ноутбуці Lenovo IdeaPad G505S, ціна ремонту ноутбука.

Закінчення ремонту: 08.07.2020
Замовлення №: 00331
✓ Пристрій, виробник, модель

Ноутбук Леново IdeaPad G505S китайського збирання, наділений 15.6-дюймовим широкоекранним дисплеєм з роздільною здатністю матриці 1366x768 пікселів та світлодіодною підсвіткою. Він працює під керуванням чотириядерного процесора AMD Quad-Core A10-5750M (тактова частота 2.5 – 3.5 ГГц), у ноутбуці використовується інтегрована дискретна відеокамера AMD Radeon R5 M230 з об'ємом пам'яті 2 ГБ. Ноутбук з HDD накопичувачем, об'ємом 1 ТБ та оперативною пам'яттю 6 ГБ. Ця модель поставляється без оперативної системи. У ноутбука гарний набір портів та роз'ємів, до яких входять 2 порти USB 3.0, 1 USB 2.0, VGA, HDMI, LAN (RJ-45), комбінований аудіороз'єм, кард-рідер 2-в-1. Веб-камера високої роздільної здатності, якою оснащений ноутбук, гарантує максимально чітке відео зображення, яке буде оцінено під час проведення веб-конференцій.

✓ Заявлена несправність замовником

Замовник приніс до нашого сервісного центру ноутбук, який не вмикається. Також він повідомив, що всередині щось бовтається. Як з'ясувалося, коли сталася несправність, він намагався самостійно вирішити проблему, але в нього нічого не вийшло. У такому частково розібраному стані ми прийняли ноутбук у ремонт. У сервісному центрі цей мобільний комп'ютер теж не ввімкнувся, не було індикації зарядки. Від замовника довідалися, що ноутбук придбано досить давно та весь цей час він експлуатується в інтенсивному режимі. Чим викликана поява такої несправності та якою буде ціна ремонту ноутбука можна буде дізнатися лише після проведеної діагностики.

✓ Діагностика сервісним центром

На першій світлині видно, що цей ноутбук у задовільному стані, у нього брудний, весь у пилу корпус та особливо клавіатура, у верхньому ряду якої не вистачає двох клавіш. В першу чергу його розібрали та дізналися, що в цій моделі використовується оперативна пам'ять M471B5273DH0-YK0, процесор AMD A8-4500M Series. Усередині ноутбука були сторонні пружинка та болтик, які витягли та, щоб не втратити, відразу ж приклеїли до корпусу, використовуючи для цього скотч (добре видно на світлині №4). За допомогою виконаної поглибленої діагностики вдалося встановити, що ціна ремонту ноутбука буде відповідною, оскільки проблема є досить складною - з ладу одночасно вийшли кілька модулів, а саме, плата Main Board (материнська плата), блок живлення та навіть SSD накопичувач. З результатами діагностики та орієнтовною ціною ремонту ноутбука ознайомили замовника та отримавши від нього схвалення, розпочали відновлювальні роботи.

✓ Ремонт сервісним центром

З такою несправністю виконано ремонт ланцюгів живлення материнської плати, на ній перепаяно деякі несправні радіодеталі, включаючи діоди, резистори, конденсатори (див. світлини №2 та 3). Зроблено відновлення завантажувача системи, відреставровано роз'єм живлення. Крім того, виконано загальне чищення від пилу, який накопичився за час експлуатації. В результаті ноутбук увімкнувся, про що свідчить остання світлина, індикація зарядки також з'явилася. З ціною ремонту ноутбука замовник повністю погоджується.

✓ Загальна вартість ремонту

Ціна ремонту ноутбука з відновлення ланцюгів живлення материнської плати, завантажувача системи та реставрації роз'єму живлення склала 900 грн.

✓ Причини несправності

Цей ноутбук надійшов із досить серйозною проблемою, до того ж у частково розібраному вигляді. Як виявилося, виникнення такої несправності викликано тим, що з ладу одночасно вийшло кілька модулів, а саме, материнська плата, блок живлення та SSD накопичувач. Очевидно, що в цій ситуації був потрібний не простий ремонт, що вплинуло на його ціну. Крім того, відчувається недбале ставлення до портативного комп'ютера, який сильно запилений, усередині були сторонні пружинка та болтик, які найімовірніше туди потрапили при самостійному некомпетентному розбиранні, а на клавіатурі не вистачає двох клавіш.

✓ Рекомендації сервісного центру

Замовник запевнений в тому, що з боку майстра ремонт цього ноутбука виконаний на високому професійному рівні. При цьому, щоб він надалі порадував ще тривалий час своєю безвідмовною роботою необхідно дотримуватися деяких правил. Насамперед будь-якому ноутбуку потрібна своєчасна профілактика, особливо системи охолодження. Бажано доповнити клавіатуру відсутніми клавішами. Більше ноутбук самостійно не розбирати та не залишати всередині дрібні предмети! Якщо в роботі знову виникнуть проблеми, відразу ж звертатися за допомогою до фахівців! Якщо цими правилами знехтувати, ціна ремонту ноутбука може виявитися значно вищою.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.