Перестав включатися телевізор Supra STV-LC2210W, ремонт телевізорів Супра.

Замовлення №: 
90464
✓ Пристрій, виробник, модель: 

LCD телевізор Супра STV-LC2210W, зібраний в Китаї, оснащений високоякісною широкоформатною 22-дюймовою матрицею з максимальною роздільною здатністю 1366X768 пікселів та LED підсвічуванням. Модель з універсальним цифровим аудіо-, відео інтерфейсами HDMI та підтримує передачу відео високої чіткості (720p, 1080i).

✓ Заявлена несправність замовником: 

Телевізор поступив в нашу майстерню зі скаргою - не включається і навіть не світиться індикатор. З цієї причини потрібен ремонт телевізорів Супра. Зі слів замовника дізналися, що він не знає причин, за якими виникла несправність, оскільки телевізор працював в звичайному режимі. Також він повідомив, що з моменту придбання телевізор Супра ще не розкривали і ремонт не виконували.

✓ Діагностика сервісним центром: 

Для виконання первинної діагностики і подальшого ремонту, телемайстер розкрутив всі гвинти та зняв задню кришку. У даній моделі використовується блок живлення E241103, в роботі якого виникли несправності, відповідно ремонт телевізорів Супра повинен бути спрямований на відновлення даного модуля.

✓ Ремонт сервісним центром: 

Щоб ремонт блоку живлення, який вийшов з ладу виявився результативним, довелося перепаяти багато різних SMD елементів, включаючи конденсатори з різним маркуванням, діоди, резистори. Також була замінена мікросхема. Після такого ремонту телевізорів Супра він включився. На даний ремонт видана гарантія.

✓ Загальна вартість ремонту: 

Відновлення роботи модуля живлення з перепаюванням багатьох компонентів коштував клієнту 500 грн.

✓ Причини несправності: 

Причиною несправності телевізора від відомого виробника Супра, коли він взагалі перестав включатися і навіть не світився індикатор, став вихід з ладу модуля живлення (PSU). Виникнення такої проблеми могло бути спровоковане самими різними факторами.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

Після ремонту з позитивним результатом, телемайстром, що його виконував дані поради та рекомендації щодо подальшого використання ТБ Супра, який вже трохи застарів. А саме, придбати спеціальний стабілізатор напруги, який буде захищати пристрій від перепадів напруги, також не залишати телевізор Супра надовго без нагляду, включеним в розетку.

ремонт телевізора Supra STV-LC2210W
ремонт телевізора Supra STV-LC2210W
ремонт телевізора Supra STV-LC2210W
ремонт телевізора Supra STV-LC2210W

Коментувати