Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Перестав включатися телевізор Supra STV-LC2210W, ремонт телевізорів Супра.

Закінчення ремонту: 31.07.2019
Замовлення №: 90464
✓ Пристрій, виробник, модель

LCD телевізор Супра STV-LC2210W, зібраний в Китаї, оснащений високоякісною широкоформатною 22-дюймовою матрицею з максимальною роздільною здатністю 1366X768 пікселів та LED підсвічуванням. Модель з універсальним цифровим аудіо-, відео інтерфейсами HDMI та підтримує передачу відео високої чіткості (720p, 1080i).

✓ Заявлена несправність замовником

Телевізор поступив в нашу майстерню зі скаргою - не включається і навіть не світиться індикатор. З цієї причини потрібен ремонт телевізорів Супра. Зі слів замовника дізналися, що він не знає причин, за якими виникла несправність, оскільки телевізор працював в звичайному режимі. Також він повідомив, що з моменту придбання телевізор Супра ще не розкривали і ремонт не виконували.

✓ Діагностика сервісним центром

Для виконання первинної діагностики і подальшого ремонту, телемайстер розкрутив всі гвинти та зняв задню кришку. У даній моделі використовується блок живлення E241103, в роботі якого виникли несправності, відповідно ремонт телевізорів Супра повинен бути спрямований на відновлення даного модуля.

✓ Ремонт сервісним центром

Щоб ремонт блоку живлення, який вийшов з ладу виявився результативним, довелося перепаяти багато різних SMD елементів, включаючи конденсатори з різним маркуванням, діоди, резистори. Також була замінена мікросхема. Після такого ремонту телевізорів Супра він включився. На даний ремонт видана гарантія.

✓ Загальна вартість ремонту

Відновлення роботи модуля живлення з перепаюванням багатьох компонентів коштував клієнту 500 грн.

✓ Причини несправності

Причиною несправності телевізора від відомого виробника Супра, коли він взагалі перестав включатися і навіть не світився індикатор, став вихід з ладу модуля живлення (PSU). Виникнення такої проблеми могло бути спровоковане самими різними факторами.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після ремонту з позитивним результатом, телемайстром, що його виконував дані поради та рекомендації щодо подальшого використання ТБ Супра, який вже трохи застарів. А саме, придбати спеціальний стабілізатор напруги, який буде захищати пристрій від перепадів напруги, також не залишати телевізор Супра надовго без нагляду, включеним в розетку.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.