Перестав включатися, раніше гасло зображення Philips 40PFL9705H, ремонт РК телевізорів Філіпс.

Замовлення №: 
90546
✓ Пристрій, виробник, модель: 

40-дюймовий РК LED телевізор Філіпс 40PFL9705H/12 працює під керуванням процесора Perfect Pixel HD Engine, який відповідає за високу якість зображення. Телевізор із підтримкою 3D (окремо необхідно купити трансмітер та окуляри). Модель з гарним набором роз'ємів, до яких входять 4 HDMI, USB 2.0, 2 Scart, Ethernet (LAN), вихід для навушників, D-Sub та інші.

✓ Заявлена несправність замовником: 

Цей РК телевізор від відомого виробника Філіпс надіслали у рідному упакуванні з м. Бахмут Донецької області із заявленою несправністю – перестав включатися, до цього працював, але постійно пропадало зображення. Перш ніж звернутися до нас за допомогою, користувач відніс РК телевізор у сервісний центр у своєму місті, щоб виконали ремонт РК телевізорів Філіпс, але там сказали, що зробити ремонт не зможуть, оскільки несправна плата T-con.

✓ Діагностика сервісним центром: 

Перш ніж виконувати ремонт РК телевізорів Філіпс, необхідно точно визначити, яка причина несправності. Коли телевізор увімкнули, зображення не було, висвічувалась помилка 9. Після того, як його розібрали, з'ясували, що в цьому РК телевізорі використовується матриця LK400D3LB13(SRPJ)B. Виконана діагностика підтвердила, що з ладу вийшла плата T-con, виконати ремонт якої на компонентному рівні не надається можливим, відповідно ремонт РК телевізорів Філіпс може полягати лише у її заміні.

✓ Ремонт сервісним центром: 

Для виконання результативного ремонту РК телевізорів Філіпс ми замовили нову плату T-con Runtk 4513TP, а після її отримання виконали заміну (див. світлини №4 та 5). Це дозволило повністю розв"язати проблему, телевізор Філіпс повністю у робочому стані, зображення з'явилося, воно відмінної якості. На ремонт + нову деталь замовнику видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту: 

Такий ремонт РК телевізорів Філіпс із заміни нової плати T-con обійшовся замовнику в 4000 грн.

✓ Причини несправності: 

В такому випадку для ремонту РК телевізорів Філіпс були всі підстави, оскільки з ладу вийшла плата T-con або як її ще інакше називають – контролер матриці. Даний пристрій, незалежний від команд з центрального процесора, відповідає за перетворення відеоданих, які з материнської плати передаються в сигнали, зрозумілі РК матриці.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

Після такого складного та дорогого ремонту РК телевізорів Філіпс замовнику рекомендовано поводитися з ним, дотримуючись усіх правил експлуатації. Можливо, є сенс при перегляді телепередач трохи зменшувати яскравість, на якість зображення це ніяк не вплине, при цьому цілюще відіб"ється на роботі різних складових, у тому числі на платі T-con.

ремонт телевізора Philips 40PFL9705H/12
ремонт телевізора Philips 40PFL9705H/12
ремонт телевізора Philips 40PFL9705H/12
ремонт телевізора Philips 40PFL9705H/12
ремонт телевізора Philips 40PFL9705H/12

Коментувати