Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Перестав включатися, раніше гасло зображення Philips 40PFL9705H, ремонт РК телевізорів Філіпс.

Закінчення ремонту: 25.09.2019
Замовлення №: 90546
✓ Пристрій, виробник, модель

40-дюймовий РК LED телевізор Філіпс 40PFL9705H/12 працює під керуванням процесора Perfect Pixel HD Engine, який відповідає за високу якість зображення. Телевізор із підтримкою 3D (окремо необхідно купити трансмітер та окуляри). Модель з гарним набором роз'ємів, до яких входять 4 HDMI, USB 2.0, 2 Scart, Ethernet (LAN), вихід для навушників, D-Sub та інші.

✓ Заявлена несправність замовником

Цей РК телевізор від відомого виробника Філіпс надіслали у рідному упакуванні з м. Бахмут Донецької області із заявленою несправністю – перестав включатися, до цього працював, але постійно пропадало зображення. Перш ніж звернутися до нас за допомогою, користувач відніс РК телевізор у сервісний центр у своєму місті, щоб виконали ремонт РК телевізорів Філіпс, але там сказали, що зробити ремонт не зможуть, оскільки несправна плата T-con.

✓ Діагностика сервісним центром

Перш ніж виконувати ремонт РК телевізорів Філіпс, необхідно точно визначити, яка причина несправності. Коли телевізор увімкнули, зображення не було, висвічувалась помилка 9. Після того, як його розібрали, з'ясували, що в цьому РК телевізорі використовується матриця LK400D3LB13(SRPJ)B. Виконана діагностика підтвердила, що з ладу вийшла плата T-con, виконати ремонт якої на компонентному рівні не надається можливим, відповідно ремонт РК телевізорів Філіпс може полягати лише у її заміні.

✓ Ремонт сервісним центром

Для виконання результативного ремонту РК телевізорів Філіпс ми замовили нову плату T-con Runtk 4513TP, а після її отримання виконали заміну (див. світлини №4 та 5). Це дозволило повністю розв"язати проблему, телевізор Філіпс повністю у робочому стані, зображення з'явилося, воно відмінної якості. На ремонт + нову деталь замовнику видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

Такий ремонт РК телевізорів Філіпс із заміни нової плати T-con обійшовся замовнику в 4000 грн.

✓ Причини несправності

В такому випадку для ремонту РК телевізорів Філіпс були всі підстави, оскільки з ладу вийшла плата T-con або як її ще інакше називають – контролер матриці. Даний пристрій, незалежний від команд з центрального процесора, відповідає за перетворення відеоданих, які з материнської плати передаються в сигнали, зрозумілі РК матриці.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після такого складного та дорогого ремонту РК телевізорів Філіпс замовнику рекомендовано поводитися з ним, дотримуючись усіх правил експлуатації. Можливо, є сенс при перегляді телепередач трохи зменшувати яскравість, на якість зображення це ніяк не вплине, при цьому цілюще відіб"ється на роботі різних складових, у тому числі на платі T-con.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.