Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Перестав включатись телевізор Samsung UE50HU7000, ремонт телевізорів Samsung Smart TV.

Закінчення ремонту: 22.11.2019
Замовлення №: 90694
✓ Пристрій, виробник, модель

Рідкокристалічний телевізор Самсунг UE50HU7000 (Samsung), який зібраний у 2014 році та наділений 50-дюймовою матрицею формату 16:9, володіє великими кутами огляду та 4K UHD роздільною здатністю (3840x2160 пікселів). Телевізор наділений популярною функцією Smart TV, у нього хороший набір мережевих інтерфейсів, включаючи три USB 2.0, чотири HDMI та інші. До особливостей телевізора від популярного виробника Samsung можна віднести можливість курсорного керування, керування за допомогою смартфона та планшета, а також голосом.

✓ Заявлена несправність замовником

Цей Smart TV телевізор перестав вмикатися, зі слів замовника спочатку почали помічати, що телевізор під час роботи міг самостійно вимкнутись, але думали, що проблема в пульті дистанційного керування. Коли перестав працювати взагалі, вирішили, що необхідно здійснити ремонт телевізорів Samsung Smart TV. Оскільки несправність виявилася вперше, раніше телевізор ще не розкривали.

✓ Діагностика сервісним центром

Після розбирання, що необхідно, щоб провести діагностику несправності та подальший ремонт телевізорів Samsung Smart TV, з'ясували, що з ладу вийшли два основні модулі – плата живлення та центральна плата (Main Board), ремонт яких можливий на компонентному рівні (див. світлини № 3 та 4).

✓ Ремонт сервісним центром

Після перепаювання на платах таких деталей, як електролітичні конденсатори різного номіналу, діоди, резистори, мікросхеми, телевізор від компанії Samsung включився. Як з'ясувалося, те, що телевізор не вмикався – це була перша несправність, пов'язана з виходом з ладу блоку живлення, а те, що він вимикався під час роботи – це була друга несправність у центральній платі. Після ремонту телевізорів Samsung Smart TV несправності повністю усунуті. На цей ремонт клієнту надано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

Відновлення блоку живлення та центральної плати Smart TV телевізора з перепаюванням різних деталей коштувало 2000 грн.

✓ Причини несправності

У цьому випадку причин того, що телевізор від популярної компанії Samsung вийшов з ладу та був потрібний складний ремонт телевізорів Samsung Smart TV - дві. Перша - несправність блоку живлення, через що телевізор взагалі не вмикався. Друга – поломка центральної плати, що провокувало вимкнення телевізора під час роботи. І ту, і другу несправність результативно усунуто. Вихід з ладу даних модулів міг статися з різних причин, можливо, телевізор був включеним під час грози, а під час перепаду напруги на модулях погоріли деталі.

✓ Рекомендації сервісного центру

Під час подальшої експлуатації замовнику рекомендовано вимикати телевізор, якщо його не дивляться, щоб він не працював просто так. Це пов'язано з тим, що цей телевізор відноситься до побутових пристроїв, а не професійних, тому не розрахований на довготривалу та безперервну експлуатацію. При виникненні будь-яких збоїв у роботі нічого самостійно не робити, а негайно звернутися до фахівців, для яких виконання ремонтів телевізорів Samsung Smart TV є звичайною справою.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.