Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Перестав працювати тачскрин в автомагнітолі PMS MPW-7580 Mitsubishi Pajero, ремонт штатної автомагнітоли Mitsubishi.

Закінчення ремонту: 22.05.2020
Замовлення №: 00277
✓ Пристрій, виробник, модель

Штатна 2DIN автомагнітола ПМС MPW-7580 Mitsubishi Pajero, призначена для встановлення в салоні автомобілів Mitsubishi Pajero Wagon 4. Головний пристрій наділений сенсорним 6.5-дюймовим екраном з роздільною здатністю 800х480 пікселів. Воно може працювати з такими типами носіїв, як компакт-диски, карти пам'яті, USB накопичувач (тиловий), підключення iPod/iPhone. В автомагнітолі можна використовувати як CD, так і DVD диски. Модель оснащена GPS модулем, Bluetooth, еквалайзером із фільтрами верхніх та нижніх частот. За якість звуку в автомагнітолі відповідає підсилювач із потужністю 45 Вт на кожен із чотирьох каналів. До інших позитивних якостей моделі можна віднести можливість керування зі штатних кнопок керма, гарний набір портів та роз'ємів.

✓ Заявлена несправність замовником

Цю штатну автомагнітолу замовник надіслав із селища міського типу Рожнятів, Калуського району Івано-Франківської області України. Заявлена несправність – перестав працювати тачскрин. Телефоном він повідомив, що коли сталася проблема, він самостійно розібрав та зняв тачскрин, при цьому не маючи досвіду, сильно його пошкодив. Після цього він вирішив, щоби ремонт штатної автомагнітоли Mitsubishi був виконаний фахівцями. Оскільки в тій місцевості, де він проживає, йому не змогли надати послугу, він звернувся за допомогою до нашого сервісного центру, де ремонт будь-яких автомагнітол виконується незалежно від складності несправності.

✓ Діагностика сервісним центром

В цілому стан цієї автомагнітоли для автомобіля Mitsubishi непоганий, про що можна судити з перших двох світлин. Вона надійшла у розібраному вигляді, замовник намагався ремонтувати дисплейний модуль, в результаті від тачскрину залишилася тільки зовнішня плівка та шматок шлейфу, також випаяно деякі деталі. Виконана діагностика показала, що з ладу вийшов модуль дисплея, тому для ремонту штатної автомагнітоли Mitsubishi є всі підстави. Також з'ясували, що в цій моделі використовуються такі компоненти, як CDT-3SP512TPJ-8087D302U01 плата T12.PCB, мікросхема Techwell TW8811.

✓ Ремонт сервісним центром

З такою несправністю ремонт штатної автомагнітоли Mitsubishi полягав у відновленні роботи плати дисплея, на ній впаяні деталі, зняті замовником, замінено також дросель. Замовлено та замінено новий тачскрин резистивний 167х92 мм (видно на світлині №4, він під захисною плівкою), виконано його калібрування. Це дозволило повністю усунути заявлену несправність. На першій та останній світлинах видно, що тачскрин працює добре. На цей ремонт та нове сенсорне скло замовнику видано гарантію. Відремонтована штатна магнітола запакована та відправлена назад адресату.

✓ Загальна вартість ремонту

Цей ремонт, в який увійшло відновлення модуля дисплея з заміною деталей, заміна та калібрування тачскрину обійшовся замовнику 1400 грн.

✓ Причини несправності

Причиною виникнення несправності в штатній автомагнітолі для автомобіля Mitsubishi став вихід з ладу модуль дисплея. Складність ситуації в тому, що коли сталася проблема, користувач, не маючи досвіду, вирішив самостійно виконати ремонт дисплейного модуля, для чого випаяв деякі деталі. В результаті тільки посилив і так не просту ситуацію. Від самого сенсорного скла залишилася тільки зовнішня плівка та шматок шлейфу.

✓ Рекомендації сервісного центру

Телефоном замовнику повідомили, що надалі ця штатна автомагнітола працюватиме довго та справно, якщо поводитися з нею правильно. Майстер рекомендував не тиснути із зусиллям на екран! Автомагнітолу самостійно не розбирати за жодних умов! Нічого самому не робити! Якщо в її роботі виникнуть проблеми, негайно звертатися за допомогою до фахівців!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.