Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Перестав працювати HDMI вхід в телевізор Samsung UE46ES8007, коли дивилися супутникову тарілку, ремонт HDMI входу на телевізорі.

Закінчення ремонту: 29.06.2020
Замовлення №: 00330
✓ Пристрій, виробник, модель

46-дюймовий телевізор Самсунг UE46ES8007U по праву можна віднести до розряду мультимедійних центрів розваг, оскільки в ньому використовуються найінноваційніші технології. За яскраве, соковите зображення несуть відповідальність одночасно кілька фірмових технологій, таких як Wide Color Enhancer Plus, Ultra Clear Panel, 800 Гц Clear Motion Rate та Micro Dimming Ultimate. Телевізор з підтримкою 3D, наділений функцією Smart TV та вбудованим кардрідером. Об'ємне звучання 3D Sound доповнено технологіями Dolby Digital Plus та Dolby Pulse. Користувач має можливість керувати телевізором за допомогою голосу та жестами. Наявність бездротового модуля Wi-Fi, широкого спектру портів та роз'ємів, включаючи 3 HDMI входи, цифрового шумового фільтра - це далеко не всі переваги моделі.

✓ Заявлена несправність замовником

До нас у майстерню надійшов телевізор, у якого перестав працювати HDMI вхід (універсальний роз'єм для передачі звуку та відео). Від замовника дізналися, що проблема виникла, коли під час сильної грози дивилися передачі по супутниковій тарілці. Він також повідомив, що телевізор експлуатується протягом 12 років, причому у досить інтенсивному режимі. При цьому за весь час експлуатації вийшов з ладу вперше. Судячи з «симптомів», буде потрібно ремонт HDMI входу на телевізорі, що має бути підтверджено виконаною діагностикою.

✓ Діагностика сервісним центром

Перш ніж виконувати ремонт ашдимиай входу на телевізорі, в першу чергу його повністю розібрали та дізналися, що в цій моделі використовується матриця LTJ460HQ27-L, плата MAIN BOARD (материнська плата) BN41-01800B. У другу чергу виконано поглиблену діагностику. Вона показала, що з ладу вийшла плата MAIN BOARD, де погоріли різні компоненти. Також телемайстром зроблено висновок, що ремонт HDMI входу на телевізор максимально актуальний.

✓ Ремонт сервісним центром

Для відновлення працездатності плати MAIN BOARD BN41-01800B, що вийшла з ладу (див. світлину №5), довелося перепаяти багато різних радіодеталей, таких як кілька діодів, резисторів, електролітичних конденсаторів з різними маркуваннями. Також замінено одну мікросхему SII9587CNUC. Для виконання такої складності ремонту HDMI входу на телевізорі довелося використовувати спеціальне ремонтне обладнання (паяльну станцію). На першій світлині добре видно, що заявлену несправність вдалося усунути. Цей ремонт із видачею гарантії.

✓ Загальна вартість ремонту

За ремонт HDMI входу, перепаювання на материнській платі багатьох деталей, включаючи мікросхему, замовник заплатив 2800 грн.

✓ Причини несправності

Як розповів сам замовник, телевізор по супутниковій тарілці дивилися під час сильної грози. Очевидно, при черговому розряді блискавки стався перепад напруги по сигнальних ланцюгах, що і спричинило виникнення вищеописаної несправності та як наслідок складного і дорогого ремонту. Як показує практика, HDMI роз'єму властиво ламатися з різних причин. Це може бути неакуратне підключення та вилучення кабелю, потрапляння сторонніх предметів або інші зовнішні впливи, включаючи перепади напруги мережі, перепади температури, потрапляння вологи тощо.

✓ Рекомендації сервісного центру

Коли замовник прийшов по телевізор після результативного ремонту, йому рекомендували, щоб уникнути появи подібної несправності більше не включати та не дивитися телевізор під час грози. Якщо цим знехтувати, виникає небезпека того, що при черговому розряді блискавки знову станеться перепад напруги по сигнальних ланцюгах, якщо електричний розряд великої потужності потрапить на супутникову антену або на головку антени. Також варто врахувати, що це вже далеко не новий телевізор (інтенсивно експлуатується протягом 12 років) та він після досить складного ремонту, тому не факт, що після повторної проблеми його ремонт буде рентабельним.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.