Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Перестала звучати музика, з'явився запах Logitech Z906, ціна ремонту акустичних систем у Києві.

Закінчення ремонту: 30.10.2019
Замовлення №: 90556
✓ Пристрій, виробник, модель

Акустична система Лоджітек Z-906 Speaker System формату 5.1 з підтримкою аудіотехнології THX, завдяки чому досягається потужне та чисте звучання. Модель з об'ємним звучанням Dolby digital 5.1 та DTS, загальною потужністю 500 Вт. Колонки даної акустичної системи виконані із високоякісного пластику, а сабфувер із МДФ. У комплект поставки входить окрема консоль керування всією акустикою, яка наділена дисплеєм та дистанційним пультом. Нею можна вибирати потрібну гучність, включати/відключати живлення та багато іншого.

✓ Заявлена несправність замовником

Як показує практика ціна ремонту акустичних систем в Києві може бути різною, все залежатиме від складності несправності. В даному випадку в акустиці, що надійшла в сервісний центр Києва, перестала звучати музика, з'явився запах, за припущенням замовника всередині колонки щось згоріло, всі індикатори згасли. Разом із акустичною системою він приніс пульт із шнуром живлення. На прийманні акустична система взагалі не увімкнулась.

✓ Діагностика сервісним центром

Зовнішній стан пристрою досить добрий, про що можна судити з першох світлини. Після того, як акустику розібрали, з'ясували, що в цій моделі використовується материнська плата E322995, трансформатор G094261LF-ENG3 r9. При цьому в ході діагностики встановлено, що проблема в модулі живлення, згоріла в вугілля первинка блоку живлення, а саме, деталі та доріжки, SMD монтаж. На світлинах №3 та 4 добре видно, наскільки сильно все погоріло, деталі погладшали, зіпсована також частина текстоліту. З такою проблемою ціна ремонту акустичних систем у Києві буде відповідною.

✓ Ремонт сервісним центром

Виконали відмивання від нагару та складне відновлення із застосуванням спеціального обладнання монтажу блоку живлення, перепаяли багато деталей, у тому числі SMD резистори та конденсатори різного номіналу в кількості 14 штук, транзистори ZXTP 25020, FQFP 9N90C у кількості 2 штук. Також зробили очищення плат від китайського неякісного клею, який при висиханні починає підмикати. З ціною ремонту акустичних систем, яка виявилася досить високою, замовник повністю згоден.

✓ Загальна вартість ремонту

Ціна ремонту акустичних систем з відновленням монтажу БЖ, перепаюванням багатьох деталей та чищенням від клею склала 1900 грн.

✓ Причини несправності

Як виявилося, у цій акустичній системі дуже невдала схемотехніка блоку живлення, яка боїться стрибків напруги мережі та тривалого навантаження високою потужністю звуку. Це стало причиною такої складної несправності, коли погоріло багато деталей та як результат високої ціни ремонту акустичних систем у Києві.

✓ Рекомендації сервісного центру

Замовник із міста Києва попереджений про те, що якщо в акустичній системі ще раз з будь-якої причини згорить блок живлення, можливо, що його ремонт на компонентному рівні, як у даній ситуації стане неможливим, тому знадобиться заміна плати живлення. Це означає, що ціна такого ремонту буде ще дорожчою. Рекомендовано використовувати відремонтовану акустику із джерелом безперебійного живлення.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.