Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Перестала включатися акустична система Logitech Z-906 (980-000468), ремонт акустичної системи 5.1.

Закінчення ремонту: 13.08.2019
Замовлення №: 90147
✓ Пристрій, виробник, модель

Акустична система формату 5.1 Логітек Z-906 Speaker System з підтримкою аудіотехнологій THX, Dolby digital 5.1 та DTS, що дозволить зануритися в звучання та чути звук з усіма нюансами. Загальна потужність акустичної системи 500 Вт. Модель виконана з пластика, тоді як сабвуфер - з МДФ. У комплект входить окрема консоль управління всією системою, оснащена дисплеєм та пультом управління.

✓ Заявлена несправність замовником

Ця акустична система 5.1 надійшла з несправністю - не включається. Разом з нею замовник приніс пульт дистанційного керування. З його слів дізналися, що до нас акустичну систему розкрили, але нічого не паяли, оскільки не знали, як правильно виконати ремонт акустичної системи 5.1.

✓ Діагностика сервісним центром

Перш ніж виконувати ремонт акустичної системи 5.1 наші майстри її розкрили та провели діагностику, яка показала, що з ладу вийшов Power Supply (БЖ) 210-000892-005 з трансформатором G094251LF-ENG3, на якому пожкоджені деякі SMD деталі. Окрім того, згоріли доріжки (добре видно на світлинах №2 та 4). Такі «симптоми» вказують на те, що ремонт буде складним.

✓ Ремонт сервісним центром

Ми виконали відновлення монтажу (доріжок, що згоріли), перепаяли багато SMD деталей, в тому числі резистори та конденсатори різного номіналу в кількості 11 штук. Також довелося перепаяти нові транзистори ZXTP 25020 та FQFP 9N90C по 2 штуки кожних. Для виконання такої складності ремонту акустичної системи 5.1 задіяли спеціальне обладнання. В результаті несправність вдалося усунути.

✓ Загальна вартість ремонту

Такий складний ремонт з відновлення монтажу та перепаюванням багатьох деталей в акустиці 5.1 обійшовся клієнту 2000 грн.

✓ Причини несправності

Імовірно, причиною виникнення такої несправності в акустичній системі 5.1, коли в блоці живлення вибухнули деякі деталі, а також згоріли доріжки, міг стати різкий стрибок напруги мережі. Це стало причиною складного та дорогого ремонту.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після ремонту замовнику даний ряд рекомендацій щодо подальшої експлуатації акустичної системи формату 5.1 від відомого виробника Logitech. А саме, по можливості відключати пристрій від мережі, коли він не використовується. Оскільки блок живлення дуже чутливий до стрибків напруги, навіть в черговому режимі, є ймовірність того, що він знову може вийти з ладу.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.