Перестала відтворювати диски магнітола Clarion Suzuki Grand Vitara PS-2991D, ремонт автомагнітол Suzuki.

Замовлення №: 
90743
✓ Пристрій, виробник, модель: 

Штатна автомагнітола Кларіон Suzuki Grand Vitara PS-2991D в установчу шахту 2DIN. Ця MP3 магнітола з можливістю відтворення DVD дисків, вона має невеликий екран, на якому відображаються номер треку, його назва та час відтворення. Всі кнопки керування винесені на лицьову панель автомагнітоли, призначену для установки в автомобілі марки Suzuki Grand Vitara.

✓ Заявлена несправність замовником: 

Ми виконуємо ремонт автомагнітол Suzuki, тому прийняли пристрій в роботу. У сервісний центр замовник приніс автомагнітолу в чужій коробці Philips, зі знятою передньою панеллю та розібраним дисководом. Заявлена несправність – перестав відтворювати диски (не приймає диски).

✓ Діагностика сервісним центром: 

В цілому стан автомагнітоли непоганий, на першій світлині добре видно, що корпус акуратний, без жодних видимих механічних пошкоджень. У ході виконаної діагностики стало зрозуміло, що ремонт автомагнітол Suzuki неминучий, оскільки проблема в механізмі чейнджера, що вийшов з ладу (див. світлину №2).

✓ Ремонт сервісним центром: 

З такою несправністю ремонт автомагнітол Suzuki полягав у відновленні механізму чейнджера, для чого довелося виконати його перебирання та юстування. Такі дії дозволили повністю вирішити проблему, оскільки після ремонту автомагнітол Suzuki диски приймаються та відтворюються (див. світлину №5). На цей ремонт замовник отримав гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту: 

Ремонт механізму чейнджера в цьому штатнику, його перебирання та юстування обійшлися клієнтові 800 грн.

✓ Причини несправності: 

Причин виникнення такої несправності, як у цьому разі, кілька. По-перше, з автомагнітолою від відомого виробника Suzuki могли не акуратно поводитися, наприклад, надмірно швидко і з зусиллям заштовхувати диск. По-друге, могли завантажувати одночасно кілька дисків, що також робити не можна. Крім цього, у разі виникнення проблеми автомагнітолу самостійно розібрали, але нічого зробити не змогли.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

Після ремонту ця автомагнітола потребує максимально акуратного поводження! Замовнику рекомендовано не поспішати заштовхувати диск під час завантаження. По можливості, не завантажувати кілька дисків (користуватися лише одним – першим). Він також попереджений про те, що через ями на наших дорогах при зміні дисків можливі підклинювання механізму.

ремонт автомагнітоли Clarion Suzuki Grand Vitara PS-2991D
ремонт автомагнітоли Clarion Suzuki Grand Vitara PS-2991D
ремонт автомагнітоли Clarion Suzuki Grand Vitara PS-2991D
ремонт автомагнітоли Clarion Suzuki Grand Vitara PS-2991D
ремонт автомагнітоли Clarion Suzuki Grand Vitara PS-2991D

Коментувати