Одне вухо грає помітно тихіше за інше в навушниках Beyerdynamic DT 880 PRO, ремонт студійних навушників.
Студійні повнорозмірні навушники без мікрофона напіввідкритого типу Баєрдінамік DT 880 PRO наділені мінімальною відтворюваною частотою 5 Гц, максимальною відтворюваною частотою 35000 Гц та опором 250 Ом. Навушники використовують такий тип роз'єму, як mini Jack 3.5 mm та Jack 6.3 mm, а номінальний рівень звукового тиску становить 96 дБ. Навушники створені для якісного контролю звуку та музики, для ефективної роботи з акустичними інструментами та класичною музикою.
До нас у майстерню принесли навушники, у яких у правому вусі звучання помітно тихіше, практично нічого не чути. Зі слів замовника з'ясували, що коли сталася проблема, він намагався самостійно виконати ремонт студійних навушників, однак позитивного результату це не дало, швидше навпаки. Оскільки ця модель є досить дорогою, він вирішив звернутися за допомогою до фахівців.
Навушники надійшли у задовільному стані, через те, що замовник намагався самостійно виконати ремонт правого динаміка у навушниках, прямо зверху залив його супер клеєм (добре видно на світлинах №1, 2 та 3). Крім цього, після розбирання та невдалого ремонту зібрано неправильно. Очевидно, що після таких маніпуляцій коректно працювати ці студійні навушники не можуть, тому ремонт студійних навушників має бути спрямований на відновлення правої сторони.
Для повного відновлення цих навушників виконано реставрацію правого динаміка, прибрано весь нанесений раніше супер клей. На останній світлині видно, що після ремонту студійних навушників, правий динамік повністю в робочому стані. Роботу пристрою перевірено безпосередньо в сервісному центрі, обидва вуха працюють однаково добре.
Ремонт, що складається з реставрації динаміка правого навушника коштував 850 грн., і це з урахуванням усунення попередніх наслідків.
Коли в роботі цих студійних навушників виникли проблеми, користувач замість того, щоб відразу звернутися за допомогою до фахівців, вирішив самостійно виконати ремонт, не розуміючи, як його правильно виконувати. В результаті не лише залив правий навушник клеєм, а й неправильно потім зібрав. Це і є головною причиною некоректної роботи навушників.
Щоб надалі не повторити подібну помилку, замовнику рекомендовано при виникненні будь-якої складності несправності, негайно звертатися до сервісного центру, де буде проведено діагностику, точно встановлено несправність та виконано професійний ремонт. Поводитися з навушниками максимально акуратно та дбайливо!
Коментувати